Врач Дерматовенеролог Алтынник Наталия Владимировна на Doc.ua

Алтынник Наталия Владимировна

Наталія Володимирівна – дерматовенеролог вищої категорії, дитячий дерматолог, дерматоонколог. Лікує проблемну шкіру у дорослих та дітей, працює з такими хворобами: екзема, псоріаз, нейродерміт, атопічний дерматит, кропив’янка, контактний дерматит, герпетичні інфекції, контагіозний молюск. Виконує діагностику й лікування дерматологичних патологій
Смарт Медикал Центр (Smart Medical Center) на Оболони
ул Левка Лукьяненка, 19на карте
Оболонскийм. Оболонь
Вт 07 Февраль Ср 08 Февраль Чт 09 Февраль keyboard_arrow_right

• Медичний університет імені М. Горького, спеціальність «Лікувальна справа» (1996)
  • Інтернатура за спеціальністю «Дерматовенерологія» (1997)

• Курси естетичної медицини та мезотерапії на базі Донецького національного медичного університету імені М. Горького (2008)
  • Спеціалізація на базі Державного медичного інституту імені М. Горького, спеціальність «Дитяча дерматовенерологія» (2015)
  • Курси підвищення кваліфікації Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика (2018)

• Член Асоціації лікарів України з дерматоскопії

• Діагностика й лікування дерматологичних патологій
  • Дерматоскопія
  • Радіохвильове видалення
  • Кріодеструкція
  • Мезотерапія алопецій та келоїдних рубців
  • Лікування пробленної шкіри у дорослих та дітей
  • Лікування келоїдних рубців введенням стероїдів, захворювань, які передаються статевим шляхом

Володимир 09 Январь 2023
Мене зустрів, компетентний лікар, від якого отримав професійну консультацію. Отримав усе на що розраховував та навіть більше.За потреби звертатимусь ще. Рекомендую.
Наталия 14 Январь 2022
Доктор понравилась, очень приветливая, четко ответила на все мои вопросы, прописала хорошее лечение
Марина 05 Ноябрь 2021
Лікарка гарний спеціаліст та надзвичайно ввічливо до мене поставилась. Залишилась задоволена візитом
Аделина 18 Октябрь 2021
Врач очень профессиональна, всё подробно разъяснила. Никаких претензий.
Джонатан 28 Сентябрь 2020
Доктор очень приятная женщина, быстро поставила диагноз и не сомневалась.