Врач Офтальмолог Адамчук Лариса Александровна на Doc.ua

Отзывы о Адамчук Лариса Александровна

Адамчук Лариса Олександрівна має приватну практику офтальмолога з 2014 року. Попередній досвід роботи в державній медичній установі (ЦРП Солом'янського району, м.Київ). В кабінеті надається первинна консультація офтальмолога з приводу гострих, хронічних захворювань очей, профілактичні огляди. Є все необхідне обладнання. Виконуються ін’єкції в Халязіон , парабульбарні ін’єкції , видалення сторонього тіла поверхні ока. За необхідністю - можливість отримати рецепт любого рівня складності на окуляри, Мкл. Кабінет знаходиться в приміщені оптики, є можливість підбіру окулярів, Мкл .

Проверенные отзывы о враче 1305 отзывов

Ігор 20 Апрель 2024
 Дуже задоволений якістю та підходом до пацієнтів! Сучасне обладнання, суперовий лікар котра дійсно хоче допомогти. Якщо вам потрібно перевірити або поставити діагноз, якісне обстеження і лікування, тоді Адамчук Лариса Олександрівна  -  найкраще рішення.
Ольга 16 Апрель 2024
Усе відбулось швидко, оперативно, зрозуміло усе пояснила, прописала лікування по проблемі із якою звернулась. Одним словом, отримала бажане й залишилась задоволеною візитом.
Софія 05 Апрель 2024
Хороший спеціаліст, одразу визначила проблему, сказала що потрібно робити, які ліки потрібно купити. Онлайн консультація сподобалася
check Проверенный пациент Онлайн-визит
Іван 29 Март 2024
Мені дуже все сподобалось. Фахівець уважний, вона майстер своєї справи.
Олена 25 Март 2024
Дуже детально пояснила, лікар підійшла ретельно до виявлення причини. Тобто, я отримала задоволення від спілкування із цим лікарем.
Інна 23 Март 2024
Часто відвідуємо даного лікаря. Візит нам як завжди дуже  сподобався. Лікар дуже уважний, розумний спеціаліст.
Анна 23 Март 2024
Сподобався цей спеціаліст. Почула все те що і хотіла почути від цього фахівця.
Роман 15 Март 2024
До лікарки звертаємося вже не вперше і чітко бачимо ефект від лікування і суттєві покращення, дуже вдячні.
Олена 12 Март 2024
Мені все сподобалося. Лікар уважно мене досліджувала, уважно слухала, не перебивала, що дуже важливо. Огляд провела уважно, детально пояснила що зі мною не так і ретельно підібрала догляд за очима. Консультація сподобалася
Денис 12 Март 2024
Все було гарно, лікар сподобався
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right