Врач Офтальмолог Адамчук Лариса Александровна на Doc.ua

Отзывы о Адамчук Лариса Александровна

Консультация от800 грн
Адамчук Лариса Олександрівна має приватну практику офтальмолога з 2014 року. Попередній досвід роботи в державній медичній установі (ЦРП Солом'янського району, м.Київ). В кабінеті надається первинна консультація офтальмолога з приводу гострих, хронічних захворювань очей, профілактичні огляди. Є все необхідне обладнання. Виконуються ін’єкції в Халязіон , парабульбарні ін’єкції , видалення сторонього тіла поверхні ока. За необхідністю - можливість отримати рецепт любого рівня складності на окуляри, Мкл. Кабінет знаходиться в приміщені оптики, є можливість підбіру окулярів, Мкл .
Отзыва

Проверенные отзывы о враче 1322 отзыва

Андрій 22 Июль 2024
До лікаря звертався не перший раз, все добре. Хороше обладнання, якісно проведений огляд, доступна консультація, візитом до лікаря задоволені
Антон 11 Июль 2024
На прийомі все було добре, це приватний кабінет, все мене влаштувало, дякую.
Аліна 25 Июнь 2024
Лікар нам дуже сподобався. Видно що лікар хороший, досвідчений, кваліфікований спеціаліст. Візит пройшов просто прекрасно.
Вікторія 18 Июнь 2024
Сподобався даний спеціаліст. Візит пройшов чудово.
Ольга 15 Июнь 2024
Ольга 08 Июнь 2024
Лікар дуже сподобалася, дуже багато чого розповіла, пояснила, назначила лікування, лікування почалося і в майбутньому планую наступний візит
Валентина 03 Июнь 2024
Дуже сподобався лікар своєю професійністю та тактовністю. Лікар насправді дуже допоміг, після рекомендацій лікаря стало набагато легше. Лікар дійсно гарний спеціаліст, який дуже добре розбирається у своїй сфері.
Віолетта 23 Май 2024
Мені дуже сподобався лікар.
Олександр 23 Май 2024
Спеціаліст мені сподобався. Лікування яке виписав лікар уже дає свій результат, динаміка позитивна.
Сергій 20 Май 2024
Все сподобалося на онлайн консультації. Було все чітко та по ділу, все те що мені було потрібно отримав, лікар надала багато корисної інформації.
check Проверенный пациент Онлайн-визит
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right