Киев
Врач Офтальмолог Адамчук Лариса Александровна на Doc.ua

Отзывы о Адамчук Лариса Александровна

24года опыта
1311отзывов
Адамчук Лариса Олександрівна має приватну практику офтальмолога з 2014 року. Попередній досвід роботи в державній медичній установі (ЦРП Солом'янського району, м.Київ). В кабінеті надається первинна консультація офтальмолога з приводу гострих, хронічних захворювань очей, профілактичні огляди. Є все необхідне обладнання. Виконуються ін’єкції в Халязіон , парабульбарні ін’єкції , видалення сторонього тіла поверхні ока. За необхідністю - можливість отримати рецепт любого рівня складності на окуляри, Мкл. Кабінет знаходиться в приміщені оптики, є можливість підбіру окулярів, Мкл .

Как мы формируем рейтинг?

• Рейтинг формируется из отзывов пациентов, квалификации, ученой степени
  • Все пациенты проходят верификацию модератором, чтобы исключить фиктивные отзывы
  • Негативные случаи обязательно рассматриваются администрацией
  • Если конфликтная ситуация урегулирована, негативная оценка не влияет на рейтинг

Проверенные отзывы о враче 1311 отзывов

Тетяна 13 Май 2024
Враження від прийому і спілкування з лікаркою приємні, консультацією задоволена, дякую.
Вікторія 11 Май 2024
Візит пройшов супер. Лікар класний спеціаліст, мені все дуже сподобалося. Якщо буде така потреба обов'язково повернуся саме до цього лікаря ще раз.
Вікторія 11 Май 2024
Візит пройшов досить чудово. Лікар дуже компетентний фахівець, гарно мені допомогла. Дуже все сподобалося на цьому візиті.
Станіслав 09 Май 2024
Я цілком задоволений візитом, лікарка оглянула, все мені пояснила, надала рекомендації та професійні поради, дякую.
Віталій 02 Май 2024
Марина 30 Апрель 2024
Ігор 20 Апрель 2024
 Дуже задоволений якістю та підходом до пацієнтів! Сучасне обладнання, суперовий лікар котра дійсно хоче допомогти. Якщо вам потрібно перевірити або поставити діагноз, якісне обстеження і лікування, тоді Адамчук Лариса Олександрівна  -  найкраще рішення.
Ольга 16 Апрель 2024
Усе відбулось швидко, оперативно, зрозуміло усе пояснила, прописала лікування по проблемі із якою звернулась. Одним словом, отримала бажане й залишилась задоволеною візитом.
Софія 05 Апрель 2024
Хороший спеціаліст, одразу визначила проблему, сказала що потрібно робити, які ліки потрібно купити. Онлайн консультація сподобалася
check Проверенный пациент Онлайн-визит
Іван 29 Март 2024
Мені дуже все сподобалось. Фахівець уважний, вона майстер своєї справи.
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right