Київ

Лікар вищої категорії
Досвід (роки): 24
Відгуків: 1317
Консультація від 800 грн
Адамчук Лариса Олександрівна має приватну практику офтальмолога з 2014 року. Попередній досвід роботи в державній медичній установі (ЦРП Солом'янського району, м.Київ). В кабінеті надається первинна консультація офтальмолога з приводу гострих, хронічних захворювань очей, профілактичні огляди. Є все необхідне обладнання. Виконуються ін’єкції в Халязіон , парабульбарні ін’єкції , видалення сторонього тіла поверхні ока. За необхідністю - можливість отримати рецепт любого рівня складності на окуляри, Мкл. Кабінет знаходиться в приміщені оптики, є можливість підбіру окулярів, Мкл .
Рейтинг лікаря
Відгуків

Як ми формуємо рейтинг?

• Рейтинг формується з відгуків пацієнтів, кваліфікації, наукового ступеня
  • Усі пацієнти проходять верифікацію модератором, щоб виключити фіктивні відгуки
  • Негативні випадки обов’язково розглядаються адміністрацією
  • Якщо конфліктну ситуацію врегульовано, негативна оцінка не впливає на рейтинг

Перевірені відгуки про лікаря 1317 відгуків

Ольга 08 Червень 2024
Лікар дуже сподобалася, дуже багато чого розповіла, пояснила, назначила лікування, лікування почалося і в майбутньому планую наступний візит
Валентина 03 Червень 2024
Дуже сподобався лікар своєю професійністю та тактовністю. Лікар насправді дуже допоміг, після рекомендацій лікаря стало набагато легше. Лікар дійсно гарний спеціаліст, який дуже добре розбирається у своїй сфері.
Віолетта 23 Травень 2024
Мені дуже сподобався лікар.
Олександр 23 Травень 2024
Спеціаліст мені сподобався. Лікування яке виписав лікар уже дає свій результат, динаміка позитивна.
Сергій 20 Травень 2024
Все сподобалося на онлайн консультації. Було все чітко та по ділу, все те що мені було потрібно отримав, лікар надала багато корисної інформації.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Альона 17 Травень 2024
Дуже уважна, робить призначення по суті, нічого зайвого, добре розуміється у ситуації, досить прискіплива.
Тетяна 13 Травень 2024
Враження від прийому і спілкування з лікаркою приємні, консультацією задоволена, дякую.
Вікторія 11 Травень 2024
Візит пройшов супер. Лікар класний спеціаліст, мені все дуже сподобалося. Якщо буде така потреба обов'язково повернуся саме до цього лікаря ще раз.
Вікторія 11 Травень 2024
Візит пройшов досить чудово. Лікар дуже компетентний фахівець, гарно мені допомогла. Дуже все сподобалося на цьому візиті.
Станіслав 09 Травень 2024
Я цілком задоволений візитом, лікарка оглянула, все мені пояснила, надала рекомендації та професійні поради, дякую.
1 2 3 4
Показати ще 10 Відгукиautorenew
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Лікарі поблизу