Лікар Офтальмолог Адамчук Лариса Олександрівна на Doc.ua

Відгуки про Адамчук Лариса Олександрівна

Консультація від800 грн
Адамчук Лариса Олександрівна має приватну практику офтальмолога з 2014 року. Попередній досвід роботи в державній медичній установі (ЦРП Солом'янського району, м.Київ). В кабінеті надається первинна консультація офтальмолога з приводу гострих, хронічних захворювань очей, профілактичні огляди. Є все необхідне обладнання. Виконуються ін’єкції в Халязіон , парабульбарні ін’єкції , видалення сторонього тіла поверхні ока. За необхідністю - можливість отримати рецепт любого рівня складності на окуляри, Мкл. Кабінет знаходиться в приміщені оптики, є можливість підбіру окулярів, Мкл .
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря 1322 відгуки

Андрій 22 Липень 2024
До лікаря звертався не перший раз, все добре. Хороше обладнання, якісно проведений огляд, доступна консультація, візитом до лікаря задоволені
Антон 11 Липень 2024
На прийомі все було добре, це приватний кабінет, все мене влаштувало, дякую.
Аліна 25 Червень 2024
Лікар нам дуже сподобався. Видно що лікар хороший, досвідчений, кваліфікований спеціаліст. Візит пройшов просто прекрасно.
Вікторія 18 Червень 2024
Сподобався даний спеціаліст. Візит пройшов чудово.
Ольга 15 Червень 2024
Ольга 08 Червень 2024
Лікар дуже сподобалася, дуже багато чого розповіла, пояснила, назначила лікування, лікування почалося і в майбутньому планую наступний візит
Валентина 03 Червень 2024
Дуже сподобався лікар своєю професійністю та тактовністю. Лікар насправді дуже допоміг, після рекомендацій лікаря стало набагато легше. Лікар дійсно гарний спеціаліст, який дуже добре розбирається у своїй сфері.
Віолетта 23 Травень 2024
Мені дуже сподобався лікар.
Олександр 23 Травень 2024
Спеціаліст мені сподобався. Лікування яке виписав лікар уже дає свій результат, динаміка позитивна.
Сергій 20 Травень 2024
Все сподобалося на онлайн консультації. Було все чітко та по ділу, все те що мені було потрібно отримав, лікар надала багато корисної інформації.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right