Врач Уролог, Хирург Латышев Константин  Владимирович на Doc.ua

Отзывы о Латышев Константин Владимирович

Консультация от850 грн
Константин Владимирович детский хирург высшей категории, детский уролог, кандидат медицинских наук, доцент кафедры детской хирургии. Специализируется на диагностике и лечении плановой и ургентной патологии в детской хирургии и урологии. Врач проводит плановые и ургентные оперативные вмешательства хирургического и урологического профиля. Константин Владимирович владеет методами лапароскопии, радиоволнового удаления.
Отзывов

Проверенные отзывы о враче 12 отзывов

Мілана 09 Июль 2024
До лікаря зверталися перший раз. Все було чудово, лікар оглянув, дав поради, лікар сподобався, дуже уважний, компетентний у своїй справі. Ми задоволені візитом
Вікторія 12 Июнь 2024
Лікар нам дуже сподобався. Все було досить чемно та професійно на візиті.
Світлана 10 Май 2024
Не пожалкувала, що їхали на консультацію з Миколаївської області. Оглянув дитину з голови до ніг. Знайшов підхід до хлопця, щоб не соромився, жартував) Розповів що до чого, заспокоїв. Дуже задоволені візитом. Лікар на своєму місці. Дякую!
Катерина 26 Апрель 2024
Лікар дуже нам сподобався. Візит був чудовий.
Артем 30 Март 2024
Все сподобалося, дуже дякуємо. Лікар вислухав, поставив діагноз, надав рекомендації, все на найвищому рівні.
Мілана 07 Март 2024
Дуже гарний лікар, все зрозуміло пояснив, я задоволена консультацією
Гліб 14 Февраль 2024
Нам все сподобалося на візиті. Було комфортно, але сам візит був не дуже довго, хотілося більше  уваги зі сторони лікаря. Але в загальному нас все  влаштувало, все добре пройшло.
Максим 07 Февраль 2024
Лікар усе зрозуміло пояснив, що потрібно робити, консультація пройшла на вищому рівні.
Иван 16 Декабрь 2023
Все нормально пройшло.