Врач Трихолог, Дерматоонколог Ефимова Юлия Александровна на Doc.ua

Отзывы о Ефимова Юлия Александровна

Врач второй категории
Юлия Александровна проводит своим клиентам дерматоскопию, плазмолифтинг, фототерапию, удаляет новообразования кожи. Лечит аллергический, атопический дерматит, микозы кожи и ее придатков, заболевания волос, акне, демодекоз, нейродермит. Владеет техникой криодеструкции, электропарации, миостимуляции, криостимуляции. Помогает при восстановлениях после хирургических вмешательств. Владеет всеми методами удаления новообразований кожи а также техникой дерматоскопии на системе искусственного интеллекта FotoFinder.

Проверенные отзывы о враче 324 отзыва

Анастасія 18 Апрель 2024
Лікар дуже сподобалася. Я була у багатьох трихологів і лікар більш комплексно підійшла до вивчення проблеми, зібрала анамнез. Дуже комплексний і професійний підхід
Руслан 10 Апрель 2024
Лікарка ввічлива, професійна, надала перелік, що маю зробити, провела діагностику й зробила призначення. Єдине не попередила, що провела діагностику, тому був трохи збентеженим, при розрахуванні. Але консультацією задоволений.
Аліна 04 Апрель 2024
Мені все сподобалося, вчасно прийняли. Лікар дуже сподобалася, провела дуже ретельний огляд на наявність новоутворень на тілі, провела процедуру з видалення, лікар все добре зробила. Лікаря рекомендую
Катерина 03 Апрель 2024
Прийом сподобався, лікар сподобався. Лікар все розповіла по моїй проблемі, все було зрозуміло, дала рекомендації як лікуватися, все розписала, призначила додаткові аналізи. Надалі буду у лікаря обстежуватися, на повторний прийом точно прийду
Богдан 21 Март 2024
Дуже сподобався лікар. З тими питаннями з якими я  прийшов до лікаря, нам вдалося їх вирішити повною мірою. Лікар надав усі необхідні, адекватні рекомендації. Загалом я задоволений візитом, було все класно.
Ірма 11 Март 2024
Консультація пройшла чудово, все сподобалося.
Ілля 09 Март 2024
Сподобався професіоналізм лікаря, до цього, наприклад, ходив до трихолога в Лазерхауз, і якщо порівнювати, то тут набагато професіональніше усе відбулось - там тільки й козиряли термінами якимось лікарськими, не зрозумілими, на відміну від Юлії Олександрівни, яка усе пояснила дуже зрозуміло. Одразу видно, що лікар освічений й розбирається у темі.
28 Февраль 2024
Все сподобалось
Ганна 28 Февраль 2024
Все добре пройшло. Візит був хороший, я вияснила всі свої питання. Записалася ще на один візит до цього лікаря
Павло 28 Февраль 2024
Сподобався візит та лікар. Все дуже добре пройшло.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right