Лікар Трихолог, Дерматоонколог Єфімова Юлія Олександрівна на Doc.ua

Відгуки про Єфімова Юлія Олександрівна

Лікар другої категорії
Юлія Олександрівна проводить своїм клієнтам дерматоскопію, плазмоліфтинг, фототерапію, видаляє новоутворення шкіри. Лікує алергічний, атопічний дерматит, мікози шкіри та її придатків, захворювання волосся, акне, демодекоз, нейродерміт. Володіє технікою кріодеструкції, електропараціі, міостимуляції, кріостімуляціі. Допомагає при відновленні після хірургічних втручань. Володіє всіма методами видалення новоутворень шкіри, а також технікою дерматоскопії на системі штучного інтелекту FotoFinder.

Перевірені відгуки про лікаря 324 відгуки

Анастасія 18 Квітень 2024
Лікар дуже сподобалася. Я була у багатьох трихологів і лікар більш комплексно підійшла до вивчення проблеми, зібрала анамнез. Дуже комплексний і професійний підхід
Руслан 10 Квітень 2024
Лікарка ввічлива, професійна, надала перелік, що маю зробити, провела діагностику й зробила призначення. Єдине не попередила, що провела діагностику, тому був трохи збентеженим, при розрахуванні. Але консультацією задоволений.
Аліна 04 Квітень 2024
Мені все сподобалося, вчасно прийняли. Лікар дуже сподобалася, провела дуже ретельний огляд на наявність новоутворень на тілі, провела процедуру з видалення, лікар все добре зробила. Лікаря рекомендую
Катерина 03 Квітень 2024
Прийом сподобався, лікар сподобався. Лікар все розповіла по моїй проблемі, все було зрозуміло, дала рекомендації як лікуватися, все розписала, призначила додаткові аналізи. Надалі буду у лікаря обстежуватися, на повторний прийом точно прийду
Богдан 21 Березень 2024
Дуже сподобався лікар. З тими питаннями з якими я  прийшов до лікаря, нам вдалося їх вирішити повною мірою. Лікар надав усі необхідні, адекватні рекомендації. Загалом я задоволений візитом, було все класно.
Ірма 11 Березень 2024
Консультація пройшла чудово, все сподобалося.
Ілля 09 Березень 2024
Сподобався професіоналізм лікаря, до цього, наприклад, ходив до трихолога в Лазерхауз, і якщо порівнювати, то тут набагато професіональніше усе відбулось - там тільки й козиряли термінами якимось лікарськими, не зрозумілими, на відміну від Юлії Олександрівни, яка усе пояснила дуже зрозуміло. Одразу видно, що лікар освічений й розбирається у темі.
28 Лютий 2024
Все сподобалось
Ганна 28 Лютий 2024
Все добре пройшло. Візит був хороший, я вияснила всі свої питання. Записалася ще на один візит до цього лікаря
Павло 28 Лютий 2024
Сподобався візит та лікар. Все дуже добре пройшло.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right