Лікар Трихолог, Дерматоонколог Єфімова Юлія Олександрівна на Doc.ua

Відгуки про Єфімова Юлія Олександрівна

Лікар другої категорії
Консультація від 850 грн
Юлія Олександрівна проводить своїм клієнтам дерматоскопію, плазмоліфтинг, фототерапію, видаляє новоутворення шкіри. Лікує алергічний, атопічний дерматит, мікози шкіри та її придатків, захворювання волосся, акне, демодекоз, нейродерміт. Володіє технікою кріодеструкції, електропараціі, міостимуляції, кріостімуляціі. Допомагає при відновленні після хірургічних втручань. Володіє всіма методами видалення новоутворень шкіри, а також технікою дерматоскопії на системі штучного інтелекту FotoFinder.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 335 відгуків

Ольга 29 Червень 2024
Прийом відбувся вчасно, навіть раніше запланованого. Лікар все розповіла по проблемі звернення, поставила діагноз і виписала лікування, прийом сподобався
Олена 19 Червень 2024
Все було чудово, прийомом та діагностикою задоволена. дякую.
Андрій 17 Червень 2024
Марина 08 Червень 2024
Каріна 03 Червень 2024
Лікарка була уважна до всіх деталей, розписала повністю лікування, направила на аналізи, так не робили до цього. Я задоволена
Олександр 30 Травень 2024
Все добре, гарна лікарка, чудовий фахівець, я задоволений візитом, дякую.
Євгенія 16 Травень 2024
Компетентний лікар, провів діагностику, все показав, розказав, відповів на мої запитання, розписав подальше лікування, все сподобалося
Артем 11 Травень 2024
Нам все дуже сподобалося. Прийом дуже професійний, лікар дала гарні поради, ми задоволені
Бегуновська Майя Олегівна 10 Травень 2024
Лікарка дуже приємна, знає що робить. Була уважна, прийом сподобався
Катерина 01 Травень 2024
До лікаря зверталася вже другий раз, лікар гарно все пояснює. Минулого разу лікар призначила лікування, дуже добре допомагає лікування, рада що знайшла такого спеціаліста
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right