Врач Хирург Щербаха  Андрей  Николаевич на Doc.ua

Отзывы о Щербаха Андрей Николаевич

Врач проводит оперативные вмешательства лапароскопическим и открытым способами. Занимается консервативным и хирургическим лечением заболеваний желудочно-кишечного тракта, доброкачественных образований кожи и мягких тканей, проктологических болезней.

Проверенные отзывы о враче 11 отзывов

Анатолій 01 Май 2024
Мені дуже сподобався прийом, окремо хочу відзначити відношення лікаря до пацієнтів, все дуже детально пояснив мені, надав рекомендації, я задоволений. Дякую!
Тетяна 27 Апрель 2024
Компетентний, хороший, спокійний лікар. Моє запитання, яке мене турбувала, лікар все пояснив, я знаю тепер що мені далі робити. Огляд лікар провів ретельно, дуже делікатно, рекомендував додаткові обстеження. Я задоволена, все пройшло спокійно, комфортно
Іван 12 Апрель 2024
Денис 11 Март 2024
Прийом сподобався
Серафим 07 Февраль 2024
Все сподобалося, дякую.
Халіл 31 Январь 2024
Лікар дуже досвідчений, все гарно роз'яснив і пояснив. Я задоволений візитом.
Антон 13 Январь 2024
Усе сподобалось - досить контактний лікар, усе добре пояснив.
Валерія 21 Декабрь 2023
Сподобалось відношення лікаря, те як він усе пояснив. Візитом до лікаря залишилась задоволеною.
олександр 30 Сентябрь 2023
Усе пройшло добре.
Олександр 07 Сентябрь 2023
Лікар суперовий, я давно таких адекватний лікарів не зустрічав як він, все мені детально розповів та пояснив по моїй проблемі, оглянув мої старі аналізи, надав подальші поради, призначив курс лікування, зміг заспокоїти, розпитав як я харчуюсь та про спосіб життя. Якщо у мене будуть колись проблеми по цій спеціалізації то тільки буду звертатись до нього