Лікар Хірург Щербаха  Андрій Миколайович на Doc.ua

Відгуки про Щербаха Андрій Миколайович

Лікар проводить оперативні втручання лапароскопічним та відкритим способами. Займається консервативним та хірургічним лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту, доброякісних утворень шкіри та м'яких тканин, проктологічних хвороб.

Перевірені відгуки про лікаря 11 відгуків

Анатолій 01 Травень 2024
Мені дуже сподобався прийом, окремо хочу відзначити відношення лікаря до пацієнтів, все дуже детально пояснив мені, надав рекомендації, я задоволений. Дякую!
Тетяна 27 Квітень 2024
Компетентний, хороший, спокійний лікар. Моє запитання, яке мене турбувала, лікар все пояснив, я знаю тепер що мені далі робити. Огляд лікар провів ретельно, дуже делікатно, рекомендував додаткові обстеження. Я задоволена, все пройшло спокійно, комфортно
Іван 12 Квітень 2024
Денис 11 Березень 2024
Прийом сподобався
Серафим 07 Лютий 2024
Все сподобалося, дякую.
Халіл 31 Січень 2024
Лікар дуже досвідчений, все гарно роз'яснив і пояснив. Я задоволений візитом.
Антон 13 Січень 2024
Усе сподобалось - досить контактний лікар, усе добре пояснив.
Валерія 21 Грудень 2023
Сподобалось відношення лікаря, те як він усе пояснив. Візитом до лікаря залишилась задоволеною.
олександр 30 Вересень 2023
Усе пройшло добре.
Олександр 07 Вересень 2023
Лікар суперовий, я давно таких адекватний лікарів не зустрічав як він, все мені детально розповів та пояснив по моїй проблемі, оглянув мої старі аналізи, надав подальші поради, призначив курс лікування, зміг заспокоїти, розпитав як я харчуюсь та про спосіб життя. Якщо у мене будуть колись проблеми по цій спеціалізації то тільки буду звертатись до нього