Днепр
Врач Офтальмолог Русина Людмила Викторовна на Doc.ua

Отзывы о Русина Людмила Викторовна

Офтальмолог, высшей категории Русина Людмила Викторовна имеет весьма внушительный стаж работы. Проводит лечение таких заболеваний как миопия, гиперметропия, астигматизм, спазм аккомодации, астенопии различного происхождения, косоглазие, конъюнктивит, блефарит, халязион, ячмень.

Проверенные отзывы о враче 407 отзывов

Єлизавета 16 Апрель 2024
Дуже все сподобалося на візиті. Лікар провів його чітко та інформативно.
Олена 06 Апрель 2024
Сподобався цей спеціаліст. Лікар усе детально пояснив, допоміг обрати правильне лікування.
Софія 27 Март 2024
Цього спеціаліста знаю вже дуже давно. Тому відгуки тільки позитивні, лікар дійсно фахівець високого класу, дуже добре знає свою роботу.
Євгенія 25 Март 2024
Лікарка чудова людина, вона нам дуже допомогла. Ми раді що до неї потрапили на візит
Клавдія 19 Март 2024
Сподобались відношення та професіоналізм лікаря.
Анна 14 Март 2024
Очень опытный и очень толковый врач. Первый врач, который рассказал очень много подробностей о которых я и не знала. Очень информативная консультация. Я очень довольна приемом
Виктория 13 Март 2024
Прием прошел хорошо
Анастасія 12 Март 2024
Компетентний лікар, дуже уважна. Дитині лікар дуже сподобалася, дитина в захваті від лікаря. Пройшли обстеження, лікар все розказала і все пояснила, ми задоволені
Тамара 06 Март 2024
Давно не зустрічала таких лікарів - звернулась до неї з одним питанням, а отримала увесь спектр послуг, вона повністю перевірила мій зір, виписала лікування для моєї проблеми, допомогла підібрати окуляри, і все це, за ціною однієї консультації! Як на мій розсуд, вона за все взяла дуже мало! Піду до неї згодом, щоб допомогла підібрати ще й лінзи.
Наталя 29 Февраль 2024
Гарний лікар, все розповіла, перевірила мені зір, все добре
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Все врачи Днепр