Отзывы о диагностическом центре Медицинский центр «Оксфорд Медикал»

• Сб-Вс: 9:00-17:00

ул. Леха Качинского, 4. На карте

Богунский

Клініка сподобалася, дуже хороший УЗД спеціаліст. Буду в клініку зверататися ще

Світлана, 27.03.2024

Чудова, зручна та комфортна клініка. Дуже сподобалося все у цій клініці.

Валерія, 23.03.2024

Дуже гарна клініка, обслуговуванням задоволені

Віталій, 20.03.2024

Клініка сподобалася. Було все добре, зручно та комфортно.

Максим, 15.03.2024

Була вперше в цій клініці. Загальне перше враження хороше про клініку, було нормально. Дуже хороше обслуговування зі сторони персоналу, відбулося все вчасно на запланований час.

Олена, 28.02.2024

Робив УЗД, пройшло усе дуже професійно!

Роман, 12.02.2024

Сподобалась клініка. Все добре пройшло. Все що мені потрібно було зробити, я зробив. Тому я дуже всім задоволений.

Олександр, 10.02.2024

У клініці комфортно, гарно. Дуже сподобалося  відношення персоналу до пацієнтів. Пройшло все професійно, чітко, якісно. Дякую.

Валентина, 08.02.2024

Вчасно все було. Все зробили що треба. Нарікань немає. У клініці є місце де можна почекати.Чисто, тепло. Все нормально.

Олександр, 22.01.2024

Сподобалось відношення лікарів, та іншого персоналу.

Вероніка, 11.01.2024

Лікар УЗД спеціаліст професіонал, все добре зробив, все швидко і якісно. Клініка сподобалась, зауважень не було

Костянтин, 04.01.2024

Нормально все пройшло. Трошки сервіс не сподобався, я підійшла на рецепцію працівники сміялися, щось обговорювали. Увага була спрямована не на мене, була  розсіяною. Спочатку я спілкувалася з однією працівницею, потім мене вона направила до іншої працівниці при реєстрації. Це мені не сподобалося.

Анна, 04.01.2024

Лікар УЗД, перепитав причину звернення - що саме турбує, опісля діагностики повідомив, що органи, які він досліджував проблеми не має, тому порадив до яких лікарів потрібно звернутись, для з'ясування причини моєї проблеми. Візит пройшов швидко.

Вероніка, 23.12.2023

Візит сподобався - гарне та професійне відношення, взагалі усе пройшло гарно та красиво.

Андрій, 20.12.2023

Клініка дуже сподобалася, плануємо візити в майбутньому. Дякую.

Ничай, 19.12.2023

Все пройшло добре, комфортно. Умовами, відношенням персоналу та проведенням діагностики задоволені, за потреби-звертатимемося. Дякуємо!

Олександр, 12.11.2023

Все сподобалось у клініці. Привітний персонал. Все пройшло добре.

Іванна, 07.11.2023

Усе сподобалось - прийшла на свій час, одразу прийняли, зробили УЗД, швиденько, без очікувань. Дівчата приємні, усе розказали, роз'яснили.

Світлана, 21.10.2023

Гарне ставлення персоналу до мене, все об'єктивно розповіли, рекомендували до кого звернутися і що далі робити

Тетяна, 29.09.2023

Дуже гарна клініка, чисто. Приємна дівчина адміністратор. Лікар файно, швидко все зробив. Я задоволена візитом в клініку

Ірина, 12.08.2023

Візитом залишився дуже задоволеним – мене зустрів чемний та професійний персонал. Звертатимуся до них ще. Клініку рекомендую.

Матвєй, 25.07.2023

Як лікар, вона мене дуже здивувала. Знайшла проблему з першого разу. Я дуже здивована!

Анастасія, 03.02.2022

Приняли вовремя. Я была в восторге от кардиолога. Популярно рассказал.

Елена, 19.01.2022

Не очень понравилось в клинике, персонал не очень приветливый, не работал принтер для распечатки результата диагностики, договорились прислать к концу дня результат мне на почту, никто ничего не прислал, пришлось напоминать о себе и ждать результат диагностики, что не очень приятно

Соломия, 16.10.2021

Швидко прийняли, не прийшлося довго чекати.

Светлана, 24.03.2020

пл. Путятинская, 2. На карте