Отзывы о диагностическом центре Оксфорд Медикал Запорожье

Назар, 22.07.2020

Татьяна, 10.07.2020

Лариса, 29.05.2020

Юлия, 25.03.2020

Чоловік приходив на процедуру до лікаря Мазикіна С.А. Я не раджу іти до цього лікаря. Мимра як хамить, грубить, кричить, шарпає, не врівноважена персона, жодної поваги до клієнта. Псіхувала чому мій чоловік прийшов до неї (хоча його направив лікар після мрт і на те були причини), але така відповідь її напевно не влаштовувала. А можливо це і є те саме "особливе ставлення до військових" про яке ви пишете?! Вперше зустрічаю в приватних клініках таке ставлення. Було б хорошо, якби лікар хочаб вибачилась за свою ганебну поведінку! На прохання скинути результат на пошту, адміністратор сказала, що не вміє, може лише на флешку. Це питання вирішила оператор (до якої я телефонувала) їй велика подяка. Я вперше звернулася у цю клініку і немаю хорошого враження, окрім спілкування з оператором. Більше не звертатимусь у вашу клініку і нікому не радитиму!

Темляєв Владислав, 04.01.2024

Чоловік приходив на процедуру до лікаря Мазикіна С.А. Я не раджу іти до цього лікаря. Мимра як хамить, грубить, кричить, шарпає, не врівноважена персона, жодної поваги до клієнта. Псіхувала чому мій чоловік прийшов до неї (хоча його направив лікар після мрт і на те були причини), але така відповідь її напевно не влаштовувала. А можливо це і є те саме "особливе ставлення до військових" про яке ви пишете?! Вперше зустрічаю в приватних клініках таке ставлення. Хотілося б , щоб лікар зателефонувала і хочаб вибачилась за свою ганебну поведінку. На прохання скинути результат на пошту, адміністратор сказала, що не вміє, може лише на флешку. Це питання вирішила оператор (до якої я телефонувала) їй велика подяка. Я вперше звернулася у цю клініку і немаю хорошого враження, окрім спілкування з оператором. Більше не звертатимусь у вашу клініку і нікому не радитиму!

Темляєв Владислав, 04.01.2024