Отзывы о диагностическом центре НЕЙРОМЕД, Центр современной диагностики

• Оплата карточкой,
  • Пн-Сб: 8:00-20:00

ул. Пирогова, 109. На карте

Центральный

Сподобалось обслуговування, сервіс та лікарі.

Віталій, 15.05.2024

Клініка мені допомогла, мені все сподобалося

Наталія, 04.05.2024

Сучасна, комфортна, зручна клініка. Обслуговування та сервіс були на найвищому рівні. Інтер'єр та зручність клініки дуже сподобалися, все є необхідне. Тільки залишилися позитивні враження від цієї клініки, все було добре.

Віталій, 26.04.2024

Все влаштувало, діагностику провели добре.Дякую.

Олена, 24.04.2024

Ввічливий персонал, я задоволений, провели декілька діагностик, все вчасно та якісно, дякую.

Вячеслав, 22.03.2024

Дуже задоволена, персонал ввічливий, чемний і турботливий, вартість послуг найнижча серед тих, які мені відомі, буду звертатися тільки в цю кдініку. Єдине прохання поставити вказівник до клініки від зупинки транспорту, важко знайти саму клініку.

Ірина, 20.03.2024

Все сподобалося у клініці. Пройшло все добре.

Володимир, 28.02.2024

Візитом до клініки залишилась задоволеною - лікар діагност надав відповіді на усі питання, що у мене виникли.

Наталыя, 15.02.2024

Дуже сподобалося, всі привітні, дівчата адміністратори теж привітні, все розказали й підказали. Лікар УЗД спеціаліст дуже приємна, я ставила багато питань, лікар на всі питання відповідала, намагалася заспокоїти, бо я була трохи знервована. Лікар дала хороші рекомендації. Я отримала всі відповіді на свої питання

Надія, 27.01.2024

Дуже вдячна сервісу, клініка чудова, ввічливий персонал!

Наталія, 15.12.2023

Дуже мені сподобався лікар Дмитро Сергійович, який робив мені діагностику і дуже мені сподобався нейрохірург Олександр Сергійович. Лікарі дуже людські, все гарно пояснюють. Я сама лікар і у мене складна травма, з проблемою зверталась скрізь і де я тільки не була, цих лікарів мені Бог послав, я дуже задоволена

Тетяна, 25.10.2023

Візитом залишилась повністю задоволена. Планую ще один візит. Рекомендую.

Василь, 05.07.2023

Дуже кваліфікований підхід! Демократичні ціни. Рекомендую!

Олександр, 02.02.2021

Ми прийшли раніше, а ще чекали хвилин двадцять. Чи хтось запізнився, чи когось без черги взяли!

Галина, 13.04.2020

Все пройшло чудово, мені все сподобалося!

Антоніна, 27.12.2019

Сподобалось обслуговування. Все відбулося на найвищому рівні. Все дуже добре.

Андрей, 25.06.2018