«ЦЕНТР.МЕД»

• Парковка,
  • Оплата карточкой,

Медицинский центр «ЦЕНТР.МЕД» – широкопрофильное медицинское учреждение в городе Одесса, предоставляющее комплекс услуг в сфере профилактики, диагностики и терапии заболеваний, а также реабилитации. Медицинский центр организует полное сопровождение и оказание медицинской помощи вам и вашим близким. еще

• Пн-Сб: 9:00-18:00

ул. Новосельского, 64. На карте

Приморский

Клініка нам дуже сподобалася. Комфортна, чиста, зручна. Привітний персонал у цій клініці, загалом дуже хороша клініка.

Ксенія, 02.05.2024

Добре прийняли, не змусили очікувати, через те, що приїхав трохи раніше, знайшли можливість одразу провести діагностику. Поводились дуже люб'язно та ввічливо. Одним словом, сподобалось все.

Ігор, 29.04.2024

Був привітний персонал, приємна ціна, гарний сервіс, лікар під час УЗД зробив невеличкі рекомендації, що мені дуже сподобалось.

Ірина, 26.04.2024

Гарна клініка, все дуже сподобалося у цій клініці. Комфорт був чудовий, все добре пройшло.

Лілія, 25.04.2024

Сподобалось відношення, усе було доступно та зрозуміло.

Руслана, 24.04.2024

ул. Заболотного, 26/32. На карте