Отзывы о диагностическом центре МЕДИЦИНСКИЙ ЦЕНТР «ЕВРОКЛИНИК»

• Парковка,
  • Оплата карточкой,

ул. Миколайчука И., дом 9. На карте

Хороша клініка, дуже ввічливі та приємні медпрацівники у цій клініці. Нам дуже швидко та якісно надали увесь спектр медичних послуг. Загалом все пройшло дуже добре.

Зиновія, 19.04.2024

Все було добре, візит в клініку сподобався

Тарас, 04.04.2024

Діагностику провели добре, швидко, якісно, нарікань не маю, дякую.

Василь, 30.03.2024

Залишилась задоволеною обслуговуванням - спочатку, перш ніж робити МРТ, розпитали, які потрібно було зробити обстеження, зробили. Усе дуже уважно педантично з'ясовували все.

Яна, 25.03.2024

Сподобалася клініка. Все було прекрасно у цій клініці.Дуже добре все пройшло. Дуже відповідальні та уважні працівники у цій клініці. Дівчата на рецепції теж дуже хороші, привітні та уважні.

Галина, 23.03.2024

Персонал клініки - молоді дівчата, дуже швидко все зробили, опитали. Дуже задоволені візитом, висновок дали дуже швидко

Ігор, 14.03.2024

Жодного зауваження. Вдруге в житті робила МРТ, сподобався дуже апарат МРТ, мені було комфортно в апараті. Персонал клініки дуже приємний і ввічливий, дівчатка самостійно заповнюють анкети, все було максимально привітно і комфортно, людей в кабінетах не збирають, все максимально конфіденційно. Сама діагностика пройшла приємно в навушниках під музику, диск віддали одразу, висновок прийшов на пошту. Роботою клініки задоволені

Світлана, 18.02.2024

Персонал клініки дуже уважний, гарно ставляться до пацієнтів, цілком задоволені клінікою

Андрій, 15.02.2024

Сподобались підхід до роботи, увага до пацієнтів, швидкість, взагалі усім залишилась задоволеною.

Мирослава, 13.02.2024

Дуже задоволені, дуже швидко все зробили, дуже хороша якість

Олена, 12.02.2024

Загалом діагностику зробили добре, але мені не сподобалось, що консультування - опит проводився у коридорі, де були присутні сторонні люди, а також в клініці досить холодна підлога й мабуть, замість бахіл, було б краще видавати якісь капці, бо було досить холодно у шкарпетках та бахілах.

Тарас, 03.02.2024

Хотілось би, щоб умови перебування  для персоналу були кращими.

Ігор, 30.01.2024

Все дуже добре пройшло. Дуже уважний персонал у клініці.

Аліна, 03.01.2024

Усе пройшло чудово - гарні лікарі, професійний персонал на рецепції, мені пояснили, як усе буде проходити. Усе було гарно як з боку клієнта.

Надія, 23.11.2023

Дуже все сподобалось, все добре, чисто, комфортно

Михайло, 09.11.2023

Загалом візитом залишилась задоволена, тільки засмутилася, виявляється, що на КТ немає можливості переглянути шлунок, а мене про це наперед не попередили.

Ельміра, 24.10.2023

Все було добре, без очікувань, за записом, швидко зробили КТ. Задоволена.

Валентина, 19.10.2023

Візитом у клініку залишилася дуже задоволена – мене зустрів привітний та професійний персонал. Отримала усе на що розраховувала. Клініку рекомендую.

анжеліка, 15.07.2023

ул. Драгана, 9. На карте