Отзывы о диагностическом центре Хірургічна клініка «Корона»

вул. Снопківська, 18. На карте

Галицкий

Павло, 28.07.2023

Усе пройшло на найвищому рівні - оперативно, якісно, професійний персонал. За потреби звертатимусь ще. Клініку рекомендую.

Лілія, 12.01.2023

Візитом у клініку залишилася дуже задоволена – мене зустрів привітний та професійний персонал. Отримала усе на що розраховувала, тому звертатимуся до них ще. Клініку рекомендую.

Анна, 12.01.2023

Євгенія, 11.08.2022

Ярослав, 04.02.2021

Зеновія, 01.12.2020

Янина, 13.08.2020

Клініка вже не перший раз приймає мене. Клініку Корона порадили знайомі, бо звертались і лікувались в професіоналів. Лікарі цієї клініки дійсно заслуговують поваги (знаю не всіх, але роблю висновки з тих, у котрих були на прийомі). На цей раз хочу порекомендувати хорошого лікаря УЗД органів черевної порожнини - Свідрик Вікторію Володимирівну. УЗД діагностика пройшла на високому рівні. Лікар все пояснила, дала рекомендації.

Олена, 30.06.2020

Христина, 24.10.2019

Максим, 06.08.2019

Лікар, який робив УЗД, відчитує людину, чому прийшла з маленькою дитиною, чому не залишила вдома та плюс не пише всіх конкретних даних огляду.

Роксолана, 18.06.2018

ул. Юрия Руфы, 35 / В. На карте