173 отзыва

Отзывы о диагностическом центре Центр літотрипсії

вул.Огієнка, 3. На карте

Галицкий

Похожие диагностические центры в других районах города Львова:

Хороший лікар. Потрапили до хорошого спеціаліста. Все нормально, привітні спеціалісти.

Шахніяр, 02.07.2020

Було привітне відношення, мені сподобалося. На мою думку, всього достатньо, все нормально.

Ігор, 01.07.2020

Треба було спускатися кудись в підвал до них. Трохи прохолодно.

Данило, 24.03.2020

Очень внимательные врачи. Я очень довольна.

Альбіна, 06.03.2020

Персонал дуже привітний, ввічливо зустріли. Сучасне обладнання.

Оксана, 28.01.2020

Дуже ввічливе відношення до пацієнта в клініці. Все сподобалося.

Микола, 28.12.2019

Враження склалося позитивне, але на прийом у свій час я не попала, змістився графік. На прийом попала за сорок п'ять хвилин.

Людмила, 11.12.2019

Дуже ввічливі дівчата на рецепції. Вчасно провели діагностику. Все дуже сподобалося.

Анжеліка, 10.12.2019

Все було дуже швидко. Майже без черги, я прийшов раніше, оплатив і мене відразу покликали до лікаря. Лікар мене подивився та швидко написав висновки.

Богдан, 03.12.2019

Все дуже добре, без запізнень. Лікар все дуже детально пояснила.

Марьяна, 28.11.2019

Хотіла б залишити побажання щодо покращення приміщення та роботи клініки. Оскільки погода зараз холодна, всі мають верхній одяг. В кабінет потрібно заходити без нього, але місця для того, щоб залишити його немає. Крім того, дуже важко знайти вихід з клініки, немає ніяких вказівок.

Юлія, 21.10.2019

Приходив в клініку на діагностику. В результаті: в клініці мені зробили три діагностики, я і сам не зрозумів як це сталося. Я так і не зрозумів, чи потрібні вони мені були взагалі. В клініці пропонують додатково інші діагностики, пацієнту не пояснюють їх необхідність і те, що це додаткові гроші. Добре, що у мене при собі була така сума, я оплатив. Клініка зобов'язана попереджати пацієнта наперед про суму оплати. Наступного разу я до клініки не поїду.

Володимир, 24.09.2019

Було прохолодно. В той день був дощ і в них були відкриті вікна для провітрювання, мені було дуже не комфортно, сам рентген знаходиться в чотирьох корпусах. Не безпосередньо в них, а в другому закладі.

Євгеній, 03.09.2019

В клініці мене нормально зустріли, ніяких проблем не було, ввічливий персонал. Дякую. Я задоволена.

Елена, 22.08.2019

Я задоволена сервісом. Єдиний мінус, що мене прийняли не в тій годині, на яку я була записана! Але на рахунок спеціаліста, задоволена!

Наталя, 13.08.2019

Я прийшов в клініку, це була невелика кімната. На рентген мене повели в зовсім іншу будівлю, там було все радянське та старе. Результат діагностики мені написали на папірчику та завернули в файлик.

Олександр, 19.07.2019

Доктор, который проводил УЗИ, достаточно компетентный во всех вопросах, которые я я спрашивала его.

Ольга, 04.04.2019

Родили УЗД-діагностику, лікар була ідеальною, на жаль не пам'ятаю її ім'я, але вона була надзвичайно обізнаною. Прийняли швидко, клініка також сподобалась, дуже гарна.

Вікторія, 04.04.2019

Після УЗД в цій клініці, мені прийшлося зробити МРТ, яке виявило далеко не ті діагнози, що мені поставили тут. Інформація зовсім не співпадає. Якби я повірив діагнозу їнього УЗД, я би уже був на операційному столі, добре що я все таки зробив МРТ і мені призначили стаціонарне лікування. Я дуже не задоволений і нікому би не радив сюди ходити.

Василь, 03.02.2019

Дуже задоволені прийомом. Персонал привітний та ввічливий, в клініці комфортно та приємно перебувати. Якість наданих послуг дуже висока. Дякуємо.

Віталій, 26.07.2018

Надзвичайно задоволена прийомом та роботою лікаря. Отримала змістовну консультацію та цінні рекомендації. Надзвичайно вдячна лікареві.

Галина, 16.07.2018

Все сподобалось, обслуговування дуже якісне. Дякую.

Дмитро, 04.07.2018

Все відбулося вчасно, відповідно до запису. Я повністю задоволений обслуговуванням, прийомом. Дякую щиро за роботу.

Артем, 03.07.2018

Пройшов діагностику в лікарні, але відповідь так і не отримав.

Павло, 23.06.2018

Дуже добре, швидко і якісно. В черзі не сиділи.

Виктория, 01.06.2018

вул. Караджича, 29 Б. На карте