Отзывы о диагностическом центре Медицинский центр семейного здоровья

• Парковка,
  • Оплата карточкой,

ул. Киевская, 14. На карте

Сподобався візит до клініки - ставлення, відношення персоналу, обслуговування. Усе було гарно та приємно.

Тамара, 21.12.2023

Все нормально пройшло. Нормальний рівень клініки.

Владислав, 20.12.2023

Все чудово пройшло. У клініці все сподобалось.

Каріна, 11.12.2023

Все сподобалось. Все було добре. Привітний персонал.

Олена, 09.11.2023

В клініці чисто та приємно, працює професійний та ввічливий персонал. Лікар, що проводив мені УЗД, був тямущий, усе зрозуміло розповів.

Наталія, 13.10.2023

В клініці дуже гарний і компетентний УЗД спеціаліст, сподобався прийом

Аліна, 07.10.2023

В клініку звертаюсь вже не перший раз, все подобається

Анна, 27.09.2023

Прийом лікарів влаштовує. Прийняли гарно.

Євгенія, 23.09.2023

Візит до клініки пройшов добре. Якщо виникне в тому потреба, то звертатимуся ще.

Анастасия, 20.07.2023

Клініка сподобалася дуже комфортно. Все влаштувало.

Ірина, 19.11.2021

Провели ультразвукове обстеження малого таза, але занадто залякують, я вже не перший рік обстежуюсь, і дійсно перебільшують, прописали дисфункції яєчників, хоча при таких самих показниках мені в Київських клініках, ніколи це не писали, взагалі навряд я ще до неї (Литвиненко С. Л.) піду, хочеться спокійних лікарів.

Єлизавета, 11.01.2021

В клинике делала УЗИ. Все было хорошо. На прием все рассказывается и показывается. Очень замечательно что никто не торопит и уделяют достаточно времени.

Ольга, 19.10.2020

Була на прийомі у мамолога. Чудовий спеціаліст і чуйна людина. Рекомендую.

Трембак Ельвіра, 19.10.2020

Приймання відбулося вчасно, я не очікувала.Задоволена.

Марианна, 21.07.2020

Я попала на прием на пятьдесят минут позже назначенного времени. У меня было запланировано одно, а получилось, что я еще ждала. Так зачем говорить, указывать определённое время? И все равно я на него не попала. Я насчет специализации врачей не говорю, они на высшем уровне. Но сама тягонина со временем - плохо!

Маргарита, 21.05.2020

Дуже сподобався лікар Коваленко (УЗД). Все розповіла, проконсультувала.

Лілія, 21.04.2020

Назначили много анализов и что б сдавали в их лаборатории.

Виктория, 20.03.2020

Дуже все сподобалося. Сподобався персонал й процедури. Лікар "бальзам на рану". Я йшла вся така схвильовано як воно там і що. Мене заспокоїли, розказали що це в мене в межах мого віку. Було все спокійно.

Лидия, 05.03.2020

Вежливый персонал, отвечают все вопросы и не чувствовалось дискомфорта. Мне все очень понравилось

София, 04.03.2020

Все очень вежливые, добрые, всё прекрасно.

Лилия, 19.02.2020

Вже не в перший раз у цій клініці. Мені все подобається.

Юлия, 02.02.2020

Понравилось обслуживание, очень внимательный персонал.

Татьяна, 02.02.2020

Все було добре, класно. Мені все сподобалося. Лікар був супер.

Анастасия, 29.01.2020

Не сделали полное обследование. Сделали совсем другое обследование и так и не разобрались в чём причина.

Оксана, 28.01.2020

В клинике все отлично, удобно, вовремя приняли и довольно быстро все сделали.

Евгения, 18.01.2020