MIRUM clinic

• Оплата карточкой,
  • Вс: 9:00-15:00

ул. Виктора Некрасова (Северо-Сирецкая), 1. На карте

Подольский , м.Нивки, м.Сырец

Вдруге уже відвідав цю клініку. Подобається мені ця клініка, враження тільки позитивне залишилося від цієї клініки.

Сергій, 04.05.2024

Візитом дуже задоволені - й відношення й люди такі привітні, зустріли з розумінням, дуже по доброму. Я дуже задоволена, що у нас в Україні є такий медичний центр, що допомагають таким діткам як моя дитина. Я дуже їм вдячна та скористаюсь їхніми послугами ще, бо виявилось, на жаль що зробили не усе, що було потрібно.

Ілля, 23.04.2024

Визит прошёл отлично! Клиника очень понравилась - комфортно, удобно, всё очень обдумано, хорошее обслуживание. И очень нас порадовало, что вошли в наше положение и результат МРТ, выслали в тот же день, так как уже на следующий день была запланирована операция и заключение нужно было к этому времени, поэтому огромная благодарность за оперативность.

Микола, 07.04.2024

Все добре пройшло. Все дуже сподобалося у цій клініці. Було все дуже чудово та гарно.

Володимир, 06.04.2024

Дуже сподобалася клініка, все було добре. У самій клініці круто, чисто, гарно, сучасний ремонт. Персонал дуже уважний та люб'язний.

Владислав, 01.04.2024

пр. Петра Григоренко, 3 Б. На карте