Отзывы о диагностическом центре Медицинский центр «Омега-Киев», Центр хирургии

• Оплата карточкой,
  • Пн-Вс: 8:00-20:00

ул. Максимовича, 10. На карте

Голосеевский , м.Васильковская

Клініка нам дуже сподобалася, діагностика пройшла успішно. Швидко та якісно усе нам зробили.

Олександр, 23.04.2024

Візит в клініку сподобався, все було чудово, гарне ставлення, персонал ввічливий. Задоволена на всі сто відсотків. Діагностику зробили вчасно, попросила скинути результат на вайбер, все зробили, все сподобалося

Тетяна, 15.04.2024

Хорошая клиника, диагностику провели хорошо и без замечаний, девочки на ресепшен приветливые, но думаю нужно быть немного внимательнее к пациентам

Олена, 15.04.2024

Дуже довго довелось чекати на опис - обіцяли на наступний день, але отримали через два дні, після того, як перетелефонувала й нагадала зранку, й тільки ввечері надіслали.

Тимофій, 13.04.2024

Сподобався сервіс, дівчата гарні працюють, візит пройшов швидко та якісно. Усім задоволений.

Ігор, 13.04.2024

Уже не вперше користуємося послугами саме цієї клініки. Сама клініка дуже комфортна, все проходить швидко та якісно. На рецепції дуже привітні дівчата, зажди все підкажуть та все доступно пояснять.

Валентина, 12.04.2024

Лікар УЗД - гарний фахівець, все детально пояснила, питань немає. Хороша клініка, зауважень до персоналу не було

Світлана, 11.04.2024

Чудово було у цій клініці, все добре, все дуже сподобалося.

Юлія, 09.04.2024

Гарний, ввічливий, кваліфікований персонал, зауважень не було. В клініці гарно. Запізнювалась на прийом, почекали, прийняли, діагностику провели, все було добре

Ніна, 05.04.2024

Неодноразово були в цій клініці, вона нам подобається.

Ярослав, 03.04.2024

Усе пройшло добре, залишився задоволеним.

Ярослав, 01.04.2024

В клініці мені все сподобалося, швидко та якісно зробили УЗД, дякую.

Альона, 27.03.2024

Дуже хороший персонал та лікарі. Гарно прийняли. Заспокоїли, тобто були усі умови, щоб не хвилювались. Була підтримка усього персоналу, моя їм велика вдячність.

Яна, 26.03.2024

Сподобалася клініка, дуже добре все було у цій клініці.

Сергій, 23.03.2024

Задоволена проведенням діагностики, дякую.

Людмила, 22.03.2024

Любимо користуватися послугами цієї клініки. Нам все дуже подобається у цій клініці. І цього разу все як завжди пройшло чудово.

Юрій, 21.03.2024

Всі молодці! Персонал уважний, чемний. Я дуже задоволена роботою клінікою. Діагностику провели уважно, дуже турботливо ставляться до пацієнтів, відповіли на всі мої питання, гарно прийняли, висновок видали. Обовʼязково буду звертатися в клініку ще

Ольга, 20.03.2024

Чудово все пройшло. Клініка нам дуже сподобалася. Все добре було.

Мирослава, 19.03.2024

Усім залишилися задоволені. Все пройшло чудово.

Людмила, 15.03.2024

Дуже задоволені роботою клініки, дуже приємний персонал, діагностику провели добре, зауважень не було, все дуже професійно. Якщо буде необхідно, будемо звертатися в клініку для обстеження

Оксана, 09.03.2024

Візитом залишився задоволеним усе пройшло швидко, нормально.

Андрій, 09.03.2024

Клініка сподобалася.Все  пройшло швидко та оперативно. Дуже чудові, відповідальні, привітні, уважні дівчата працюють на рецепції. Все дуже добре було.

Микола, 07.03.2024

В клініці дуже приємне обслуговування, працюють гарні дівчата. Всім залишилась задоволена, буду рекомендувати своїм знайомим

Антоніна, 07.03.2024

Сподобалася клініка, все пройшло нормально, було все добре.

Олександра, 04.03.2024

Сподобалася клініка, все добре пройшло. Було все нормально.

Олена, 26.02.2024