Отзывы о диагностическом центре Днепролаб на Троещине

• Оплата карточкой,
  • Вс: 9:00-13:00

пр. Красной Калины, 20. На карте

Деснянский , м.Дарница, м.Черниговская, м.Лесная

Карта неправильно показывает, остановку еще надо идти пешком. Все нормально, в регистратуре все хорошо, очень быстро позвали врача, хорошо обслужили.

Елена, 28.03.2016

Была у невролога с заключением диагностики данной клиники, врачу очень понравилось, она отметила, что хорошо расписано, будем рекомендовать.

Лидия, 12.12.2015

Від керівника до медсестри-це найгірша клініка. 27 березня не змогла здати аналіз через передчасне закриття лабораторії за адресою вул. Братиславська 14б. О 13-45 співробітника на місці не виявилося. У кол центрі надали хибну інформацію про те, що причина закриття-технічні неполадки. Як повідомила згодом ст. медична сестра співробітника лабораторії було відпущено з робочого місця з особистих причин. Питання до керівництва - чому ваша жаліслива старша медсестра не підмінила співробітника? Чому я не змогла здати аналіз, який на нещастя сплатила онлайн? Можу точно сказати, що не потребую Ваших вибачень. Що за керівник, якщо в організації немає елементарного порядку та поваги до відвідувачів.

Ляшенко Олена, 28.03.2024

ул. Закревского, 42А.

ул. Лондонская, 16.

ул. Оптимистичная, 1.

ул. Тростянецкая, 8Д, 215А-кабинет.

просп. Бажана, 12 (1 этаж).

ул. Вышгородская, 21.

пр. В. Ивасюка, 27.

ул. Братства Тарасовцев, 5.

Киев, бульвар Кольцова, 14Ж.