4.6
6 отзывов

Євродіагностика

• Парковка,
  • Аптека в клинике,

Євродіагностика – це лікувально-діагностичний центр для всіє родини. Головним пріоритетом є надання якісних послуг і комфортне перебування пацієнтів у центрі. У кабінеті орієнтуються на системне вирішення питань пов’язаних із лікуванням гінекологічних захворювань та надають весь перелік ультразвукових обстежень. еще

вул. Пасічна, 38. На карте

Пасічна

Похожие диагностические центры в других районах города Ивано-Франковска:

У «Євродіагностиці» послуги надає висококваліфікований лікар, який спеціалізується на діагностиці та лікуванні гінекологічних захворювання у дорослих, підлітків та дітей. Консультує та веде пацієнтів з неплідністю, лікує статеві інфекції, ендокринологічні розлади, веде вагітних, консультує та підбирає індивідуальні методи контрацепції.

Центр укомплектований сучасною апаратурою для проведення ультразвукових досліджень.  За допомогою сучасного апарата експертного класу «Toshiba Aplio XG» у кабінеті з високою точністю діагностують захворювання тканин та внутрішніх органів.

Переваги та послуги кабінету УЗД «Євродіагностика»

Усі переваги:

• лояльна цінова політика;
  • доброзичливість та увага медперсоналу;
  • сучасний апарат експертного класу та кваліфіковані лікарі;
  • для діагностики захворювань використовується найбезпечніший метод, який не має побічних дій і протипоказань – УЗД;
  • швидкий результат діагностики та максимально достовірна інформація про стан досліджуваного органу.

Послуги УЗД:

• матки і додатків;
  • грудних залоз;
  • щитовидної залози;
  • вагітності, доплеметрія;
  • судин;
  • серця і артерій;
  • внутрішніх органів (підшлункової залози, печінки, селезінки, нирок).

У кабінеті лікування захворювань жіночих статевих органів проводять методом радіохвильової терапії, суть якого полягає у впливі на тканини матки, що призводить, не приміняючи механічного зусилля, до їх розсічення.

Послуги гінеколога:

• огляд на кріслі;
  • збір анамнезу;
  • діагностика та супровід вагітності;
  • лікування захворювань шийки матки;
  • обстеження молочних залоз.

Хочу дуже подякувати працівникам клініки.

Юрій, 29.12.2017

Робота клініки добра, але мені поставили неправильний діагноз.

Вікторія, 18.04.2017

Досить прийнятні ціни. Приємний персонал, мені сподобалося як мене прийняли. Буду рекомендувати.

Іванна, 12.01.2017

ул. Е. Коновальца, 23. На карте