«Клиника Долголетия»

Многопрофильная «Клиника Долголетия» оказывает качественные диагностические услуги по различным направлениям. В клинике работают квалифицированные врачи, специалисты высшей категории еще

• Сб-Вс: выходной

ул. Херсонская, 10а. На карте

Центральный , м.Вокзальная

«Клиника Долголетия» – универсальная семейная клиника, в которой проводят диагностику заболеваний всех систем и органов.

В клинике проводится цифровой рентген, УЗИ-диагностика качественным и современным оборудованием:

• цифровой рентген (SHIMADZU)
  • ЭКГ
  • УЗИ аппарат

Сподобалась швидкість обслуговування та комфорт.

Володимир, 04.01.2024

Найвища оцінка, все зробили дуже вдало, я задоволений! Дякую!

Олексій, 15.12.2023

Я з іншого міста, хотіла потрапити до лікаря після обстеження, але мені сказали це не можливо тільки через два дні. Плюс  інформації не дали ніякої. Я зломала палець, він за два дні вже може зростися  -  це дуже  не зручно. Ще просто дали диск, розшифровки ніякої не було. Я не змогла це ні скинути іншому лікарю, ні нічого з цим зробити. Одним словом це все якось не дуже.

Ксенія, 12.12.2023
Ответ клиники
Доброго дня! Записувалась пацієнтка на діагностику до нас у клініку. Рентген було виконано, опис рентгену був відправлений на наступний день на електронну адресу яку залишив пацієнт. Місць до лікаря травматолога нажаль в ці часи не було, та до кінця тижня був повний запис, але опис пацієнт отримав на наступний день, все що могли зробити зробили! Дякуємо за відгук
19.12.2023

В клинике персонал очень внимательный, вникают в проблемы, достаточно вежливый персонал, никаких претензий не было. Ми приехали на время, прием не ждали, результат диагностики выдали через 20 минут, все было комфортно, очень профессионально

Катерина, 06.12.2023

Загалом візитом залишився задоволеним, єдине не сподобалось, що була присутня стороння людина, як по мені, це не допустимо.

Олександр, 15.11.2023