Отзывы о диагностическом центре Диагностический центр «Garvis» на Слобожанском проспекте

• Вс: 9:00-15:00

пр. Слобожанский, 109а. На карте

Индустриальный

Швидко, якісно, комфортно, без нюансів.

Юрій, 03.12.2023

Мені насправді все  дуже сподобалось, дуже класно все пройшло.

Максим, 27.11.2023

Усе відбулось дуже швидко - зовсім не довелось чекати, я навіть не очікувала такої швидкості, мене усе влаштувало.

Ніна, 24.10.2023

Усе сподобалось, лікарі та медсестри були уважні.

Анна, 21.10.2023

Візит пройшов відмінно. Залишилась задоволеною.

Юлія, 12.10.2023

В клініці дуже приємний сервіс, дуже приємний персонал, дуже ввічливі люди, уважні, все так, як має бути на європейському рівні. Гарне ставлення, володіють мовою, все на вищому рівні

Олена, 09.10.2023

В клініці багато людей, запис треба довго чекати - можливо нестача персоналу, всі привітні,  кваліфіковані

Лада, 04.10.2023

Візитом у клініку залишилася дуже задоволена – мене зустрів чемний та професійний персонал. Фахівці, які проводили мені діагностику, були досвідчені. Звертатимуся до них ще. Клініку рекомендую.

Валентина, 07.07.2023

Візитом у клініку залишився задоволеним

Тарас, 23.06.2023

Визитом в клинику осталась довольна, Было вполне комфортно, персонал вежливый и компетентный. Буду обращаться ещё не раз. Рекомендую.

Алена, 12.01.2022
Ответ клиники
Доброго дня, Олено! Дякуємо Вам за відгук і рекомендацію, для нас це дуже важливо. Бажаємо Вам міцного здоров'я. З повагою, Garvis - Територія здоров'я!
07.06.2022

Клиника очень понравилась. Буду рекомендовать знакомым.

Світлана, 27.10.2021

Дуже задоволена роботою клініки, звертаюсь в клініку вже не перший раз

Татьяна, 20.03.2021

пос. Слобожанский, ул. Тепличная, 17 . На карте