Doc.ua - бронь лекарств в несколько кликов! Скидка до 30% в свыше 6000 аптек

Милдронат капсулы 500 мг №60
Внешний вид товара может отличаться от изображенного
в наличии
Артикул 002511Код регистрации UA/3419/02/02
ATC-Классификатор: Мельдоний
Торговое название: Милдронат
Действующее вещество: Meldonium
Производитель: Гриндекс
865.54 - 1,161.96 грн

865.54 - 1,161.96 грн
Возможные варианты доставки через сервис
Бесплатно
”Новая Почта”: по адресу
от 65 грн
2-3 дня

Формы выпуска

Формы выпуска, которые есть в вашем городе

Аналоги (Совпадение по составу действующего вещества)

Фармакологические свойства

Форма выпуска: Таблетки
Кому можно: Взрослым, Аллергикам, Диабетикам, Водителям
Способ ввода: Внутрь / перорально
Взаимодействие с едой: Не имеет значения

Инструкция - Милдронат капсулы 500 мг №60 Скачать инструкцию

Склад

діюча речовина: meldonium; 1 капсула тверда містить 500 мг мельдонію;

допоміжні речовини: крохмаль картопляний, кремнію діоксид, кальцію стеарат; капсула (корпус та кришечка): титану діоксид (Е 171), желатин.

Показання

У комплексній терапії у наступних випадках:

• захворювання серця та судинної системи: стабільна стенокардія навантаження, хронічна серцева недостатність (NYHA I–IІI функціональний клас), кардіоміопатія, функціональні порушення діяльності серця та судинної системи;
  • гострі та хронічні ішемічні порушення мозкового кровообігу;
  • знижена працездатність, фізичне та психоемоційне перенапруження;
  • у період одужання після цереброваскулярних порушень, травм голови та енцефаліту.

Протипоказання

• Підвищена чутливість до мельдонію та/або до будь-якої допоміжної речовини лікарського засобу;
  • підвищення внутрішньочерепного тиску (при порушенні венозного відтоку, внутрішньочерепних пухлинах);
  • тяжка печінкова та/або ниркова недостатність (немає достатніх даних про безпеку застосування).

Спосіб застосування та дози

Застосовувати всередину до або після їди. Капсулу ковтають, запиваючи водою. У зв’язку з можливим збуджувальним ефектом препарат рекомендується застосовувати в першій половині дня.

Хвороби серця та кровоносної системи, порушення мозкового кровообігу

Добова доза становить 500–1000 мг, можна застосовувати всю дозу за один прийом або розподілити її на 2 прийоми. Максимальна добова доза станов

Этот препарат в аптеках г. Киев
На карте Cписок
Бажаємо здоров'я03113, м.Київ, вул.Табірна(Лагерна),42
865.54 грн
Аптека Доброго ДняМайдан Незалежності (ТЦ Глобус 1 лінія), Київ
935.9 грн
Аптека оптових цін (Київська 75)м. Київ, Шевченківський р-н, пров. Політехнічний, буд. 1/33
880.26 грн
Аптека оптових цін (Київська 33)м. Київ, Святошинський р-н, вул. Зодчих, буд. 60а
883.62 грн
Бажаємо здоров'я02192, м.Київ, вул.Андрія Малишка,2д
896.04 грн
Бажаємо здоров'я02097, м.Київ, вул.Лисківська,12/1
898.7 грн
Бажаємо здоров'я02095, м.Київ, вул.Княжий Затон,9, прим.453
900.7 грн
Аптека оптових цін (Київська 159)м. Київ, Дарницький р-н, вул. Вишняківська, буд. 12, прим. 42
902.52 грн
Аптека оптових цін (Київська 74)м. Київ, Дніпровський р-н, вул. Будівельників, буд. 38/14
903.42 грн
Аптека оптових цін (Київська 92)м. Київ, Голосіївський р-н, вул. Васильківська, буд. 1
907.38 грн
Аптека оптових цін (Київська 7)м. Київ, Деснянський р-н, просп. Червоної Калини, буд. 75/2
912.12 грн
Бажаємо здоров'я02094, м.Київ, вул.Вінстона Черчилля(Червоноткацька),22
915.51 грн
Бажаємо здоров'я02140, м.Київ, вул.Вишняківська, 2, прим.5
915.78 грн
Аптека оптових цін (Київська 109)м. Київ, Дарницький р-н, вул. Центральна, буд. 21-Б, прим. 76
916.74 грн
Аптека оптових цін (Київська 62)м. Київ, Дніпровський р-н, б-р Русанівський, буд. 12
919.08 грн
Аптека оптових цін (Київська 73)м. Київ, Святошинський р-н, вул. Тулузи, буд. 3 Б
922.32 грн
Аптека оптових цін (Київська 96)м. Київ, Солом'янський р-н, вул. Солом’янська, буд. 16-Б
923.16 грн
Аптека оптових цін (Київська 84)м. Київ, Дарницький р-н, вул. Ревуцького, буд. 12/1
925.02 грн
Показать еще 20 аптек

С этим товаром тоже покупают

Товары которые сейчас покупают

Онлайн-консультация с профессиональным врачом не выходя из дома
Заказать консультацию