Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Мілдронат капсули 500 мг №60
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 002511Код реєстрації UA/3419/02/02
ATC-Класифікатор: Мельдоній
Торгова назва: Мілдронат
Діюча речовина: Meldonium
Виробник: Гріндекс
861.74 - 1,104.30 грн

861.74 - 1,104.30 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Всередину / перорально
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Мілдронат капсули 500 мг №60 Завантажити інструкцію

Склад

діюча речовина: meldonium; 1 капсула тверда містить 500 мг мельдонію;

допоміжні речовини: крохмаль картопляний, кремнію діоксид, кальцію стеарат; капсула (корпус та кришечка): титану діоксид (Е 171), желатин.

Показання

У комплексній терапії у наступних випадках:

• захворювання серця та судинної системи: стабільна стенокардія навантаження, хронічна серцева недостатність (NYHA I–IІI функціональний клас), кардіоміопатія, функціональні порушення діяльності серця та судинної системи;
  • гострі та хронічні ішемічні порушення мозкового кровообігу;
  • знижена працездатність, фізичне та психоемоційне перенапруження;
  • у період одужання після цереброваскулярних порушень, травм голови та енцефаліту.

Протипоказання

• Підвищена чутливість до мельдонію та/або до будь-якої допоміжної речовини лікарського засобу;
  • підвищення внутрішньочерепного тиску (при порушенні венозного відтоку, внутрішньочерепних пухлинах);
  • тяжка печінкова та/або ниркова недостатність (немає достатніх даних про безпеку застосування).

Спосіб застосування та дози

Застосовувати всередину до або після їди. Капсулу ковтають, запиваючи водою. У зв’язку з можливим збуджувальним ефектом препарат рекомендується застосовувати в першій половині дня.

Хвороби серця та кровоносної системи, порушення мозкового кровообігу

Добова доза становить 500–1000 мг, можна застосовувати всю дозу за один прийом або розподілити її на 2 прийоми. Максимальна добова доза станов

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я02166, м.Київ, пр-т Лісовий,39-А
867.57 грн
Бажаємо здоров'я02105, м.Київ, пр-т Леоніда Каденюка(Гагаріна Юрія),2/35
887.91 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Маршала Малиновського),4-В, прим.268
895.48 грн
Бажаємо здоров'я02192, м.Київ, вул.Андрія Малишка,2д
896.04 грн
Бажаємо здоров'я02095, м.Київ, вул.Княжий Затон,9, прим.453
900.7 грн
Бажаємо здоров'я03164, м.Київ, вул.Наумова Генерала, 27, прим.6
909.53 грн
Бажаємо здоров'я04207, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала), 11а, прим.109
909.61 грн
Бажаємо здоров'я04074, м.Київ, вул.Вишгородська, 33
915.12 грн
Бажаємо здоров'я02094, м.Київ, вул.Вінстона Черчилля(Червоноткацька),22
915.51 грн
Бажаємо здоров'я02183, м.Київ, вул.Остафія Дашкевича(Курнатовського),15, прим.1-6, прим.58
915.77 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Мілдронат капсули 500 мг №60?

Придбати Мілдронат капсули 500 мг №60 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Мілдронат капсули 500 мг №60 серед різних аптек міста становить 965.96 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Мілдронат капсули 500 мг №60, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Мілдронат капсули 500 мг №60?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Мілдронат капсули 500 мг №60?” перед замовленням препарату.