«Verum expert»

Отзывы о клинике «Verum expert»

add_box Андрология Гастроэнтерология Гепатология Маммология Онкология Пластическая хирургия ... еще
Главная специализация клиники Verum - предоставление узкопрофильной медицинской помощи по более чем 30 направлениям, в частности в таких сферах как абдоминальная и эндокринная хирургия, маммология и онкология, сосудистая хирургия, урология, пластическая хирургия и гепатология
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : выходной access_time_filled вс : выходной
ул. Демеевская, 13, оф. 1Н-7на карте
Голосеевский м.Демеевская
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Ваша оценка клинике
28 отзывов
Анна 18 Апрель 2024
У клініці було все супер.Дякую.
Назар 06 Март 2024
Шикарна клініка,все добре пройшло.
Анна 05 Март 2024
Клініка хороша, зауважень до персоналу не було, сподобалася
Оксана 29 Февраль 2024
Сподобалося все, добре все було.
Наталя 22 Февраль 2024
Шевчук Тетяни Сергіївна, компетентний лікар, що змогла мені допомогти, й взагалі в клініці працюють професійні лікарі.
Ярослав 06 Февраль 2024
Дуже сподобалося нам у клініці, дуже приємно було перебувати.
Інна 02 Февраль 2024
Дуже гарно у клініці. Ввічливо відносилися, нічого поганого сказати не можу про клініку.
Ганна 30 Январь 2024
Сподобалася клініка і відношення до пацієнтів.
Наталія 26 Январь 2024
Послуги надані були просто супер!
Микола 25 Январь 2024
Дуже багато часу потратив на те що від руки заповнювати анкету, я не розумію для чого це робити, якщо вся інформація і так є - це було дуже неприємно. У мене сорок п'ятий розмір ноги й бахіли у клініці не налазили. Багато з яких ледь, ледь налізли не мене,  просто рвалися і це теж було дуже некомфортно. Працівниця клініки сказала, що в правилах клініки писати анкети від руки, я попросив показати це правило, на що вона мені відповіла, що не  може показати це правило, бо це правило не написана ще, тобто сама собі противорічила - і це було вже в який раз неприємно. І клініку дуже важко віднайти, розташування погане - це теж займає час.
Ответ клиники 30 Январь 2024
Шановний , Миколо! Керівництво Клініки Verum expert розглянуло ваш відгук 1. Дякуємо, за ваше зауваження стосовно бахіл ми приймемо до уваги ваш коментар та знайдемо вирішення даного питання щоб наші клієнти почувались комфортно в нашій клініці. 2.Анкета потрібна для ідентифікації пацієнта, як це потребує законодавство. 3. На рахунок розміщення клінік : При записі до лікаря вам мали надіслати повідомлення з точною адресою та картою як пройти в корпус до якого ви записані.
1 2 3
Филиалы сети