Другие оториноларингологічні клиники в Києві

Гастроентерологія, Гінекологія, Кардіологія, Неврологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Сімейна медицина, Стоматологія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Хірургія ще
    • Паркінг,
    • Оплата карткою,

«Агапіт на Позняках» – багатопрофільний медичний центр, представлений найголовнішими напрямками. Клініка складається з маніпуляційних та приймальних кабінетів. Усі лікарі медичного центру «Агапіт на Позняках» – висококваліфіковані фахівці, які регулярно підвищують свій професіоналізм за допомогою навчання. ще

• Пн-Сб: 8:00-20:00
    • Нд: вихідний

вул. Мішуги, 2. На карті

Дарницький , м.Харківська, м.Позняки

В данный момент запись в клинику через наш сервис не ведется
    Алергологія, Дерматологія, Неврологія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Психотерапія, Терапія, Хірургія ще
    • Сб-Нд: 11:00-15:00

ул. Бориса Гмыри, 1б/6. На карті

В данный момент запись в клинику через наш сервис не ведется
    Акушерство, Алергологія, Андрологія, Венерологія, Вертебрологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Дієтологія, Інфектологія, Кардіологія, Косметологія, Мануальна терапія, Наркологія, Неврологія, Онкологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Проктологія, Психіатрія, Реабілітологія, Ревматологія, Сексологія, Сімейна медицина, Стоматологія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Хірургія, Ендокринологія ще

«Медичний центр Святого Пантелеймона +» - багатопрофільний медичний центр для кожного члена сім'ї, який надає повний комплекс лікувальних, діагностичних та лабораторних послуг з акушерства, гінекології, урології, терапії, сімейної медицини, гастроентерології, кардіології, неврології, косметології, реабілітології, психотерапії та інші . Робота кваліфікованих фахівців центру в поєднанні з інноваційним обладнанням спрямована на збереження здоров'я, краси своїх пацієнтів ще

• Нд: 9:00-18:00

вул. Зодчих, 34 А. На карті

Святошинський , м.Житомирська, м.Святошин

В данный момент запись в клинику через наш сервис не ведется
    Акушерство, Алергологія, Андрологія, Венерологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматовенерологія, Дерматологія, Дієтологія, Імунологія, Кардіологія, Косметологія, Мамологія, Неврологія, Нефрологія, Онкологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Проктологія, Психологія, Пульмонологія, Терапія, Травматологія, Трихологія, УЗ-діагностика, Урологія, Фізіотерапія, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія ще

Into-Sana - це сучасний медичний центр, що надає широкий спектр послуг. У клініці представлені такі напрямки як: гінекологія, імунологія, андрологія, дерматологія, гастроентерологія, кардіологія та ін. Окремо працює дитяче відділення, з аналогічним переліком спеціалізацій. Тут же можна пройти ряд діагностичних досліджень: від аналізу стану шкіри, зору, слуху, судин до комп'ютерної томографії та УЗД. У медичному закладі працює понад 70 сертифікованих лікарів - це найбільший штат фахівців серед українських клінік ще

• Нд: 9:00-16:00

вул. Нижній Вал, 49а. На карті

Подільський , м.Поштова площа, м.Контрактова площа, м.Тараса Шевченка

В данный момент запись в клинику через наш сервис не ведется
    Кардіологія, Неврологія, Оториноларингологія, Ревматологія, Сімейна медицина, Терапія, УЗ-діагностика ще

Сімейна лабораторія здоров'я «GenLab» - це центр нового покоління, в якому надають медичну допомогу висококваліфіковані лікарі. Для діагностичних та лабораторних досліджень використовується тільки якісне і сучасне обладнання ще

• Пн-Сб: 7:00-20:00
    • Нд: 9:00-20:00

ул. Драгоманова, 25. На карті

В данный момент запись в клинику через наш сервис не ведется
    Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Денний стаціонар, Кардіологія, Масаж, Неврологія, Оториноларингологія, Педіатрія, Терапія, УЗ-діагностика, Урологія, Хірургія, Ендокринологія ще

Медичний центр «Хомо Медика» — об'єднання професіоналів високого рівня, які добре відомі в медичних колах і серед вдячних пацієнтів. Зручне розташування біля м. Позняки, комфортні умови і сучасне обладнання. ще

• Нд: 9:00-14:00

вул. Б. Гмирі, 9-В. На карті

Клініка
    Акушерство, Гінекологія, Дерматовенерологія, Дерматологія, Денний стаціонар, Кардіохірургія, Неврологія, Нейрохірургія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Психіатрія, Психологія, Психотерапія, Сімейна медицина, Стаціонар, УЗ-діагностика, Урологія, Фізіотерапія ще
    • Паркінг,
    • Дитяча кімната,