Львів

Акції та знижки: Функціональна діагностика

CHECK-UP «Для чоловіків 2.0» CenterUP
Пакет «Check-up для чоловіків 2.0» - цей удосконалений пакет обстеження включає широкий спектр досліджень та аналізів, що дозволяють здійснити всебічний аналіз організму та визначити потенційні проблеми здоров'я. Під час "Check-up для чоловіків 2.0" проводяться різноманітні обстеження та діагностичні процедури. Програма охоплює такі аспекти, як серцево-судинна система, гормональний стан, стан органів травлення, рекомендації щодо харчування, здоровʼя шкіри та інші важливі показники здоров'я, а також дозволяє попіклуватись про свій психологічний стан
CHECK-UP для жінок CenterUP
Пакет «Check-up для жінок» в медичному CenterUP - це інтегрована програма обстеження, спеціально розроблена для жінок з метою контролю та підтримки їх загального здоров'я. Цей пакет включає різноманітні дослідження та консультації, спрямовані на оцінку стану організму, виявлення можливих проблем та ризикових факторів, а також рекомендації з профілактики та підтримки здоров'я жінок.
CHECK-UP Здорове серце» CenterUP
Пакет кардіологічний "Здорове серце" - це комплексна програма медичних обстежень та консультацій, спрямована на догляд за серцево-судинною системою та запобіганню серцевим захворюванням. Ця програма розроблена для пацієнтів, які прагнуть підтримувати оптимальне функціонування свого серця, визначити фактори ризику та отримати рекомендації для збереження здоров'я серця.
09:56:16
ПРОГРАМА «ТУРБУЮСЬ ПРО РІДНИХ»
Ця програма допоможе вам проявити увагу та любов до найрідніших. Завдяки проходженню нашої програми ви будете спокійними за здоров'я ваших батьків та близьких родичів, навіть тоді, коли вас немає поруч.