Львів

Акції та знижки: УЗ-діагностика

УЗД комплекс «Для вас жінки» в Oxford Medical у Львові
УЗД комплекс «Для вас жінки»
УЗД комплекс «Для вас чоловіки» в Oxford Medical у Львові
УЗД комплекс «Для вас чоловіки»
Кардіологія +УЗД +ЕКГ в Oxford Medical у Львові
Кардіологія +УЗД +ЕКГ
Чекап “Я народився” базовий
Чекап новонародженого від 0 до 12 місяців Найоптимальніший варіант повного чекапу організму вашого малюка. Пакет охоплює необхідні консультації педіатра та вузьких спеціалістів, ультразвукові обстеження та аналізи.
184 днiв
Чекап здорової людини
Звичка проходити регулярні медичні обстеження є ключовою для збереження здоров'я дорослих. Це є ціла життєва філософія - той, хто перевіряє своє здоров'я хоча б раз в рік, закладає міцний фундамент свого майбутнього. Пам'ятайте, що ваше здоров'я - ваша найбільша цінність. Навіть якщо Ви відчуваєте себе чудово, регулярні чекапи є важливим кроком для збереження якісного життя на довгі роки. Це дозволить: виявити проблеми на ранніх стадіях; провести профілактику захворювань; промоніторити хронічні захворювання; зберегти та покращити якість життя. Подбайте про себе та запишіться на чекап вже сьогодні.
184 днiв
CHECK-UP «Базовий для дітей» CenterUP
Check-up "Базовий для дітей" - це зручно, економно, комфортно й весело для дитини. Наші фахівці знайдуть підхід до всіх малюків. Перед кожною маніпуляцією спеціаліст входить у довіру до дитини та у ігровій формі проводить обстеження. Після завершення огляду дитина отримує подаруночки й гостинці. Комплексна програма передбачає: - економію часу; - для обстеження ми підбираємо зручний для вас час; - всі аналізи і обстеження проводяться в один день; - педіатр проводить комплексну консультацію про стан здоров'я дитини з урахуванням результатів всіх діагностичних процедур; - ціна процедури є нижчою від вартості усіх аналізів і обстежень окремо. Після проходження Check-up "Базового для дітей" у CenterUP, ви будете спокійні у здоровому зростанні вашої дитини
CHECK-UP «базовий для дорослих» CenterUP
Check-up "Базовий для дорослих" найкраще підходить для людей 40 +. Якщо ж вам 20-30 років, ви відчуваєте постійну втому, перебуваєте у напруженому стані, або ж маєте шкідливі звички, то радимо також пройти цей check-up. Цей пакет включає різноманітні дослідження та консультації, спрямовані на оцінку стану організму, виявлення можливих проблем та ризикових факторів, а також рекомендації з профілактики та підтримки здоров'я.
CHECK-UP « Для жінок 2.0» CenterUP
Обираючи "Check-up для жінок 2.0" в медичному центрі UP, ви отримаєте комплексну інформацію про своє здоров'я, професійну підтримку та забезпечите найкращу догляд за собою. Наша мета - зробити все можливе, щоб ви почувалися сильними, здоровими та повними енергії
CHECK-UP «Для чоловіків 2.0» CenterUP
Пакет «Check-up для чоловіків 2.0» - цей удосконалений пакет обстеження включає широкий спектр досліджень та аналізів, що дозволяють здійснити всебічний аналіз організму та визначити потенційні проблеми здоров'я. Під час "Check-up для чоловіків 2.0" проводяться різноманітні обстеження та діагностичні процедури. Програма охоплює такі аспекти, як серцево-судинна система, гормональний стан, стан органів травлення, рекомендації щодо харчування, здоровʼя шкіри та інші важливі показники здоров'я, а також дозволяє попіклуватись про свій психологічний стан
09:42:32
Показати ще 10 Акціїautorenew