Одеса

Пакет «Жіночий комфорт» (гінекологічна діагностика)

Жіночий організм складний і чутливий до різних змін. Регулярні гінекологічні огляди та обстеження дозволяють: -Вчасно виявити та попередити розвиток гінекологічних захворювань: запалення, ерозії, міоми, кісти яєчників, ендометріоз, рак шийки матки та інші. -Контролювати репродуктивне здоров'я: оцінити овуляцію, визначити причини безпліддя, підібрати оптимальні методи контрацепції. -Зберегти психоемоційний комфорт: знання про стан свого здоров'я дарує спокій та впевненість. Пакет «Жіночий комфорт» не просто профілактичний огляд, а комплексний пакет обстежень, спрямований на всебічну діагностику гінекологічного та репродуктивного здоров'я жінки. Проходження цього чек-апу - це про відповідальне ставлення до власного здоров'я, яке є найціннішим активом в житті кожної жінки.
До кінця акції залишилося
166 днiв
13:43:17
Про акцію

В пакет «Жіночий комфорт» (гінекологічна діагностика) входить:

• Первинна консультація гінеколога
  • Повторна консультація гінеколога
  • Забирання матеріалу для досліджень гінекологічного направлення
  • Аналіз у/г мазка на мікрофлору (на склі)
  • Класичний ПАП-тест (скринінгове дослідження мазка шийки матки) з забиранням
  • Кольпоскопія розширена із записом на цифровий носій
  • Ультразвукове дослідження органів малого тазу кавітальним датчиком
  • Дослідження на вибір: -Ультразвукове дослідження молочних залоз ( грудних залоз) -Мамографія двох молочних залоз у двох проекціях
  • Комплекс №81 "Жіноче гормональне здоров`я" (ЛГ, ФСГ, прогестерон, пролактин, Е2, тестостерон загальний, ГЗСГ, індекс вільних андрогенів)
Вас може зацікавити