Комплексне обстеження для чоловіків МЦ "Mediland"

Регулярні медичні обстеження відіграють важливу роль у збереженні здоров'я чоловіків та покращенні їх життя. Вони дозволяють виявити потенційні проблеми та захворювання навіть за відсутності явних симптомів. Крім того, системні обстеження допомагають уникнути складного лікування, знижують ризик ускладнень та сприяють швидкому одужанню. Такий підхід дозволяє чоловікам підтримувати своє здоров'я на високому рівні та запобігати серйозним проблемам у майбутньому.
До кінця акції залишилося
11 днiв
10:59:22
Про акцію

З профілактичною метою обстеження рекомендоване для чоловіка, який:

• турбується про власне здоров’я
  • відчуває, що є певні зміни в роботі організму, але не може визначити причину і характер нездужання
  • має несприятливу спадковість і бажає зменшити ризики виникнення захворювань в майбутньому
  • став батьком і чоловіком або тільки планує це зробити

Комплексне обстеження містить консультації лікарів, інструментальну та лабораторну діагностику, які надають можливість:

• оцінити загальний стан здоров'я чоловіків
  • виявити захворювання, які можуть бути без симптомів на ранній стадії
  • оцінити ризик захворювань на основі особистих факторів та історії сімейних хвороб
  • надати рекомендації щодо здорового способу життя та профілактики захворювань

Цей комплекс досліджень дозволяє виявити захворювання:

• цукровий діабет
  • захворювання щитоподібної залози (гіпотеріоз та гіпертеріоз)
  • захворювання серцево-судинної системи (аритмії, вади серця, дисліпідемія, атеросклероз)
  • хронічні захворювання нирок, каміння в нирках
  • хронічні захворювання печінки, жировий гепатоз, жовчнокам'яна хвороба
  • запальні процеси в організмі
  • зниження імунітету та важкі інфекційні захворювання
  • інфекційні захворювання: гепатит В і С
Вас може зацікавити