Запоріжжя
Медичний центр «36.6»

Медичний центр «36.6»

add_box Гастроентерологія Гінекологія Неврологія Ортопедія Терапія Травматологія ... ще
У медичному центрі «36.6» проводиться комплексна діагностика та лікування пацієнтів. Прийом ведуть кандидати медичних наук і лікарі вищої категорії — урологи, травматологи, кардіологи, гінекологи, терапевти, гастроентерологи, ендокринологи, мамолог. Проводиться ультразвукова діагностика на експертному апараті, ударно-хвильова терапія на швейцарському обладнанні, лікування лазером СО2
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
пр. Соборний, 232на карті
Дніпровський

Фахівці з великим досвідом роботи, які практикують в медичному центрі «36.6» постійно розвивають свої здібності і підвищують кваліфікацію. З обладнання в установі розміщуються інноваційні апарати відомих виробників: УВТ «STORZ DUOLITH SD1 ULTRA», апарат УЗД «General Electric LOGIQ S7 EXPERT» з методикою поліпшеною візуалізації XDclear і ін.

Напрями, за якими надаються послуги в клініці:

• урологія;
  • ендокринологія;
  • травматологія;
  • кардіологія;
  • маніпуляційна.

Пацієнти можуть розраховувати на світлі затишні кабінети фахівців, на турботливий персонал клініки. Тут роблять все, щоб клієнти могли довіритися лікарю, а запис до нього буде максимально спрощеним.

Лікарі медичного центру індивідуально підходять до проблем кожного з пацієнтів, враховують всі особливості організму. При необхідності лікар направить до іншого фахівця.

Наталія 01 Липень 2024
Клініка сподобалася, дякую.
Олена 15 Квітень 2024
В клинике очень внимательный администратор, очень вежливая и спокойно отвечает на все вопросы, оказала помощь. Доктор, Бондаренко Станислав Анатольевич, посмотрел результат МРТ. Я была у трех врачей, это единственный врач, который смотрел результат на диске и показал мне наглядно мою проблему, все рассказал по моему диагнозу. Огромное спасибо доктору и администратору!
Сергій 20 Березень 2024
Клініка сподобалася, звертатимуся, в разі потреби.
Наталія 15 Березень 2024
Прийом та процедуру провели якісно, я вдячна, все сподобалося.
Володимир 06 Січень 2024
Задоволений клінікою.  Претензій ніяких  нема.