Суми
Медичний центр ОН Клінік Суми

Медичний центр ОН Клінік Суми

add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Проктологія УЗ-діагностика Лабораторна діагностика
«ОН Клінік Суми» - це один з філій міжнародної мережі сучасних медичних центрів. У цій клініці основними напрямками є: дерматологія, проктологія, трихологія, гінекологія та ультразвукова діагностика
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 17:00 access_time_filled нд : 8:00 - 14:00
вул. Харківська, 23на карті
Зарічний

Медичний центр «ОН Клінік Суми» є приватним медичним закладом. Це означає що вам немає необхідності стояти в черзі. Досить просто записатися на прийом по телефону, вказавши зручне для вас час.

Напрямки клініки:

• трихологія
  • проктологія;
  • ультразвукова діагностика;
  • дерматологія;
  • гінекологія.

«ОН Клінік Суми» є частиною міжнародної мережі медичних центрів, що гарантує своїм клієнтам обслуговування на європейському рівні якості. У клініці присутнє найсучасніше медичне обладнання, що дозволяє максимально ефективно проводити діагностику і лікування найрізноманітніших захворювань навіть на ранніх етапах розвитку, коли немає вираженої симптоматики.

Олена 28 Травень 2024
Мені все сподобалося, на ресепшен пояснили всю інформацію стосовно аналізів, в УЗД кабінеті мені теж все пояснили
Аліна 14 Травень 2024
Клініка сподобалася, візитом задоволена
Валентина 20 Квітень 2024
Дуже добрий прийом, все було вчасно, провели до лікаря і все розказали, дівчата на ресепшен пропонували послуги, дуже задоволена
Поліна 12 Квітень 2024
Все було добре, дякую, звертатимуся, в разі необхідності.
Марина 27 Березень 2024
Прийом пройшов добре, клініка комфортна, дякую.