Одеса
Медико-діагностичний центр «Мегамі»

Медико-діагностичний центр «Мегамі»

Клініка
add_box Андрологія Гінекологія Дерматологія Проктологія Репродуктологія УЗ-діагностика ... ще
Паркінг Wi-Fi зона
«Мегамі» - сучасний медико-діагностичний центр з командою висококваліфікованих лікарів. Тут можна зробити ультразвукову діагностику, здати аналізи, отримати консультацію досвідчених фахівців і при необхідності пройти лікування за наступними напрямками: гінекологія, репродуктологія, урологія. Разом з консервативними способами в клініці вдаються до оперативного лікування гострих і хронічних патологій з використанням лазерних, радіохвильових і ендоскопічних методик
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
проспект Героїв Небесної Сотні, 47/1на карті
Київський

«Мегамі» - точна діагностика і кваліфікована медична допомога

«Мегамі» - клініка в Київському районі Одеси, працює з квітня 2017 року. Базові напрямки діяльності - гінекологія і репродуктологія. У центрі ведуть прийом лікарі вищої категорії, кандидати медичних наук, діючі співробітники Одеського національного медичного університету.

У клініці «Мегамі» ведеться прийом за напрямками:

• Гінекологія, репродуктологія: профілактичні огляди, інтравагінальне УЗД, кольпоскопія, лікування ерозій та новоутворень лазером, радіохвильовим методом, підготовка до екстракорпорального запліднення.
  • Урологія: діагностика та лікування простатиту, аденоми передміхурової залози, захворювань нирок, сечокам'яної хвороби, еректильної дисфункції.
  • Хірургія (лазерна, ендоскопічна, радіохвильова): діагностика та лікування гриж, пухлин та інших новоутворень шкіри і підшкірної клітковини, варикозу, геморою, а також усунення патологій органів черевної порожнини інструментами лапароскопічної хірургії.
  • УЗ-діагностика молочних залоз, органів малого таза і черевної порожнини, м'яких тканин, щитовидної залози, заочеревинного простору. Дуплексне сканування судин рук і ніг, пункції під контролем УЗД. Пункції під контролем УЗД.
  • Широкий спектр лабораторних досліджень.
  • Сестринська справа: забір біоматеріалу, постановка крапельниць, виконання внутрішньовенних, підшкірних і внутрішньом'язових ін'єкцій, а також внутрішньошкірних проб.
Юлія 18 Квітень 2024
Все було дуже добре, я отримала всі розʼяснення з приводу своїх запитань, персонал привітний, я дуже задоволена
Світлана 26 Березень 2024
Комфортна клініка, звертатимуся, дякую.
Діана 29 Січень 2024
Сподобалась клініка. Все добре пройшло.
Мария 17 Січень 2024
Не сподобалась атмосфера, було досить темно.
Виктория 02 Серпень 2023
Все пройшло добре, всім задоволена.