Одеса

Стоматологічна клініка
4.7
add_box Стоматологія ... ще
Wi-Fi зона
Клініка «Стоматолог» із задоволенням надасть свої послуги всім тим, хто піклується про здоров'я своїх зубів і красу усмішки, адже вони можуть надати найрізноманітніші стоматологічні послуги за цілком розумними цінами. Якісна і недорога стоматологія - їх девіз!
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 19:00 access_time_filled нд : вихідний
просп. Добровольського, 92на карті
Пересипський
4.7

У наш час стоматологія вирішує проблеми ротової і щелепно-лицевої ділянки. Все більшим попитом в сучасному світі користується імплантація зубів в силу своєї прогресивності і надійності. Також популярністю користується така послуга, як відбілювання зубів, тим більше що зараз вона вже значно прискорилася, порівняно з минулими роками.

Професійне лікування, якісна реставрація та профілактика захворювань зубів - все це ви зможете отримати в клініці «Стоматолог».

При лікуванні зубів в даному стоматологічному кабінеті проводиться нові і сучасні технології. Лікарі клініки підтверджують свою кваліфікацію, проходячи курси за спеціальністю.

У «Стоматологія» надають такі послуги:

• професійна чистка;
  • відбілювання;
  • лікування зубів;
  • лікування захворювань ясен;
  • художня реставрація зубів;
  • протезування та імплантація зубів;
  • вирівнювання.

У клініці впевнені, що кожен, хто прийде і скористався послугами обов'язково залишиться задоволений і порадить її друзям і знайомим. Адже діяльність стоматології спрямована на те, щоб надати Вам максимальну допомогу, турботу і вибудовувати відносини з пацієнтами на довірі.

Пацієнти, які пройдуть курс лікування в «Стоматологія» в результаті отримають чудові результати:

• позбуваються комплексів;
  • підвищують комфорт і якість життя;
  • позбавляються від болю і неприємних відчуттів.

Адже, як це часто буває, гарна посмішка дає нам не тільки впевненість в собі, а й легкість в спілкуванні з іншими людьми. А здорові зуби дозволяють здійснювати вільний прийом їжі.

Галина 20 Грудень 2017
Клиника небольшая