Одеса
Медві клінік

Медві клінік

Практикуючий лікар
add_box Акушерство Гінекологія Косметологія УЗ-діагностика ... ще
Клініка «MADVY clinic» пропонує послуги висококваліфікованих акушер-гінекологів, які допоможуть кожній жінці, яка звернулася за допомогою, вирішити всі проблеми, пов'язані з інтимним здоров'ям. У клініці можливо пройти повне клініко-лабораторне обстеження, УЗД-діагностику органів черевної порожнини, органів малого таза, заочеревинного простору, молочних залоз і щитовидної залози. Також у клініці можна пройти УЗД у першому, другому та третьому триместрах (скринінги) 3D та 4D УЗД. УЗ скринінги виконуються на експертному апараті VOLUSON S8 2021 року
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Ак. Глушка, 32на карті
Київський

У клініці «MADVY clinic» надаються послуги за такими напрямками, як акушерство, гінекологія та УЗД-діагностика: консультації з планування сім'ї, корекція статевих розладів, лікування гормональних порушень, безпліддя, ІПСШ і запальних захворювань.

Лікарі даного медичного закладу на регулярній основі підвищують свої кваліфікації, завдяки чому з кожним роком зростає їх майстерність, і лікування захворювань проводиться максимально ефективно.

Клініка «MADVY clinic» оснащена найсучаснішим обладнанням, за рахунок чого діагностика приносить такі важливі «плоди», як точна інформація щодо стану здоров'я пацієнтів. Це є гарантією успішного лікування, яке проводиться з індивідуальним підходом і врахуванням останніх напрацювань медицини.

Послуги, що надаються в клініці «MADVY clinic»:

• повне клініко-лабораторне обстеження;
  • діагностика і лікування захворювань шийки матки та органів малого таза;
  • консультації з планування сім'ї;
  • підготовка до майбутньої вагітності;
  • корекція статевих розладів;
  • підбір контрацепції ;
  • лікування гормональних порушень і безпліддя;
  • лікування ІПСШ і запальних захворювань;
  • озонотерапія;
  • PRP терапія;
  • УЗД діагностика.

Устаткування клініки «MADVY clinic»:

• відеокольпоскопи;
  • діодний лазер «Ліка хірург» з довжиною хвилі 1470 нм;
  • УЗД апарат преміум класу SAMSUNG MEDISON SONOACE R7;
  • апарат озонотерапії бозон;
  • комплекс обладнання, який дозволяє виробляти PRP терапію.
Ганна 10 Квітень 2024
В клініці все добре
Олена 20 Березень 2024
Дуже клініка сподобалася, все було добре.
Анастасія 16 Березень 2024
Хороша клініка, було дуже зручно та комфортно.
Оксана 13 Березень 2024
В клініці приємний персонал
Ганна 03 Лютий 2024
Візитом до клініки залишилась задоволеною.
Філії мережі
Все клініки