Одеса
Клініка Регенеративної Стоматології Geneva

Відгуки про клініку Клініка Регенеративної Стоматології Geneva

Стоматологічна клініка
add_box Стоматологія Ортодонтія Дитяча стоматологія Ортопедична стоматологія Хірургічна стоматологія Стоматологічна імплантологія
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Клініка регенеративної стоматології «Женева» надає якісні та експертні стоматологічні послуги будь-якої складності. Найвищий рівень безпеки, безболісність та інноваційні технології, що використовуються у клініці, дозволяють провести лікування з максимальним комфортом для пацієнта. Тут для вас невпинно працюють висококласні фахівці з колосальним клінічним досвідом та зарубіжною практикою.
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Базарна, 92на карті
Приморський
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
відгуки
Вячеслав 05 Червень 2017
Цена на данную услугу неоправданно завышена. Однако выполнено все отлично, и врач профи.
София 16 Травень 2016
Отношение клиники к пациентам негативное! На рецепции в открытую нахамили. Я опаздывала на 10 минут, звонила предупредить, мне сказали "Можете вообще не приходить!". Все было быстро и хорошо, но переговоры с рецепцией, это было нечто. Доктор и в самой клинике все неплохо. Клиника имеет оборудование в своей базе то, которое нужно, но персонал можно набрать другой, на рецепцию посадить девочку, которая имеет опыт общение и знает как нужно общаться с людьми!