Львів
Версаль, центр апаратної косметології

Версаль, центр апаратної косметології

add_box Косметологія ... ще
У центрі «Версаль», що займається апаратною косметологією, пацієнти отримують високоефективні процедури з омолодження шкіри та корекції фігури. Будь-яке лікування у «Версалі» базується на серйозних наукових розробках у медичній галузі. У центрі практикують омолодження, корекцію зморшок та фігури, лікування «апельсинової кірки», безболісну епіляцію за технологію ELOS.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Дорошенка, 71на карті
Галицький

У «Версалі» для проведення процедур застосовується унікальна ELOS технологія, завдяки якій швидко та безболісно відбувається корекція зморшок, фігури, омолодження, лікування «апельсинової кірки», ефективна та безболісна епіляція, лікування висипань на шкірі.

Первагою використання даної технології є те, що вона здатна усунути целюліт та відкоректирувати фігуру без хірургічного втручання. Апарат Vela Smooth, що застосовується при елос технології, має здатність впливати безпосередньо на жирові тканини та шари епідермісу, що дозволяє усувати целюліт та коригувати фігуру.

У «Версалі» пацієнти мають змогу пройти такі процедури:

• елос-омолодження;
  • елос-ліфтинг;
  • біоревіталізація;
  • 3D-мезонитки;
  • мезотерапія;
  • елос лікування акне (вугрі, рубці);
  • елос корекція фігури;
  • трихоскопія (діагностика шкіри голови);
  • міорелаксанти;
  • контурна пластика;
  • лазерна косметологія;
  • лазерне видалення судинної сітки на ногах;
  • елос видалення пігментації;
  • відновлення та зміцнення волосся;
  • лікування куперозу.

Обладнання, що використовується в центрі «Версаль» для проведення процедур:

• апарат Vela Smooth – використовується у цілях корекції фігури та позбавлення від целюліту. Даний апарат має широку сферу застосування, оскільки використовується при:
    • лікуванні целюліту;
    • омолодженні шкіри;
    • знатті набряків, що мають будь-яку етиологію;
    • корекції розтяжок;
    • позбавленні від другого підборіддя;
    • корекції форми грудей;
    • лікуванні надлишку шкіри після вагітності, швидкої втрати значної ваги, ліпосакції;
    • формуванні естетичних контурів тіла;
    • знятті набряклості тканин;
    • зменшенні та корекції об’ємів тіла;
    • відновленні щільності шкіри;
    • усуненні дефектів зі шкіри;
  • eLight SR – призначений для ELOS омолодження шкіри – безопераційної процедури з підтяжки дерми;
  • «MicroCAMERA» – діагностичний апарат, призначений для трихоскопії (виявлення поточного стану шкіри голови та волосяного покриву);
  • E-light – апарат, що комбінує світлову та радіочастотну енергії для боротьби з акне, постакне;
  • апарат ELOS з аплікатором LV / LVA – призначений для видалення судинної сітки на ногах.
Михайло 06 Лютий 2017
Хороша клініка.
Олена 18 Травень 2015
В клініці мене привітно зустріли.
Емилия 10 Квітень 2015
В клініці чисто, мене дуже гарно зустріли та не треба було довго очікувати.
Олена 13 Лютий 2015
Понравилось, что в клинике пол с подогревом.