Львів
Dental Care стоматологічна клініка

Відгуки про клініку Dental Care стоматологічна клініка

Стоматологична клініка
add_box Стоматологія ... ще
В клініці Dental Care працюють досвідчені та професійні спеціалісти. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта забезпечує прийняття винятково правильних рішень. Тут надаються всі види стоматологічних послуг: брекет-системи, імплантація, протезування, вініри, реставрації, безметалеві конструкції та ін. Принцип роботи базується на гармонії у естетиці і здоров`ї зубів та ясен. Всі методи лікування опираються на всесвітню доказову медицину, що дає можливість довговічності наших віддалених результатів. В клініці Dental Care зможуть подарувати вам невідємну частину щастя- здоров`я ротової порожнини!
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
Вул. Жовківська 14на карті
Шевченківський
Схожі клініки поблизу в місті Львові:
Стоматологічна клініка Овчара
add_box Стоматологія Ортодонтія ... ще
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 19:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Водна, 3/1
Шевченківський
Львівська клінічна лікарня філії «ЦОЗ» ПАТ «Укрзалізниця»  (Поліклінічне відділення)
add_box Гінекологія Кардіологія Неврологія Стоматологія Хірургія ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Огієнка, 3 (2-й поверх)
Франківський
Камелія, стоматологічна клініка
add_box Стоматологія Ортодонтія ... ще
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 20:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Кармалюка, 5
Villa Louisa
add_box Стоматологія Ортодонтія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Пекарська, 55
Медичний центр Giorno
add_box Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Неврологія ... ще
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Шевченка 60, корп 18 (ЖК Семивіт)
Стоматологія «RIKOTA» на Шевченка
add_box Стоматологія Хірургія Ортодонтія ... ще
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
м. Львів, вул. Шевченка, 62
Авторська стоматологія Мар'яни Мельничук
add_box Стоматологія Ортодонтія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. І. Франка, 23/43
Стоматологічна клініка Олени Юрчак
add_box Стоматологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Олени Степанівни, 35А
Залізничний
Черепанич (Cherepanych), стоматологічна клініка для молоді
вул. Дорога Кривчицька, 19
Стоматолог і Я
add_box Стоматологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : 10:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Залізнична, 25
Залізничний
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
відгуки
Віталій 13 Січень 2022
Клиника понравилась, записался на повторный приём. Рекомендую.
Роман 20 Травень 2020
Треба було чекати за дверима.