Медичний центр сімейного здоров'я

Медичний центр
Акушерство, Алергологія, Андрологія, Гастроентерологія, Гепатологія, Гінекологія, Дерматологія, Дієтологія, Імунологія, Кардіологія, Мамологія, Неврологія, Онкологія, Оториноларингологія, Педіатрія, Проктологія, Психологія, Психотерапія, Терапія, УЗ-діагностика, Урологія, Хірургія, Ендокринологія ще
  • Паркінг,
  • Оплата карткою,

У «Медичному центрі сімейного здоров'я» пацієнти можуть пройти повний цикл лікування: від консультації вузького спеціаліста і комплексної діагностики, до оперативного втручання і перебування на денному стаціонарі. Лікарі «Центру сімейного здоров'я» є фахівцями першої та вищої категорій, вони проходили навчання у кращих медиків з країн Європи та США ще

• Сб-Нд: 8:00-15:00

вул. Київська, 14. На карті

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Для комфорту пацієнтів у «Медичному центрі сімейного здоров'я» створені всі умови: лікарі ведуть прийом за попереднім записом, що дозволяє уникнути черг і мінімізувати час очікування для пацієнтів. На території медцентру працює вайфай, щоб пацієнти мали можливість користуватися послугами мережі. А за допомогою системи електронного документообігу пацієнти можуть на свій імейл отримати результати лабораторних досліджень, виконаних у «Центрі сімейного здоров'я».

У медцентрі ведеться не тільки консультативний прийом фахівців, але також і доступні послуги з діагностики організму. Крім цього, обладнаний «Медичний центр сімейного здоров'я» і сучасною лабораторією для проведення аналізів.

Фахівці «Медцентра сімейного здоров'я» створили центр з лікування патологій шийки матки, у якому досвідчені гінекологи лікують ерозію шийки матки за унікальною методикою з використанням лазерних технологій.

У «Медцентрі сімейного здоров'я» діє програма для майбутніх мам. Комплекс діагностичних процедур під назвою «Довіра» включає проведення трьох планових УЗД, лабораторних аналізів (аналіз крові, сечі, бакпосів на інфекції і мазок на флору).

Також, у «Центрі сімейного здоров'я» працює маніпуляційний кабінет, у якому кваліфікований медперсонал використовує виключно одноразові інструменти (наприклад, системи для внутрішньовенних вливань, шприци), а також стерильні витратні матеріали (бинти, серветки з марлі, вату).

Напрямки роботи Медичного центру сімейного здоров'я

Центр сімейного здоров'я працює за напрямками:

• анестезіологія;
  • неврологія;
  • онкологія;
  • пульмонологія;
  • проктологія.

Здравствуйте. 6 апреля были на приёме у педиатра Коваль Наталя Васильевна. Приятная женщина,хорошо послушала дочку. Лечение помогло.Спасибо большое.

Эмилия, 06.04.2021

Хороша клініка. Лікарі також хороші. Постійно звертаємося тільки в цю клініку.

Лаціс Альона, 22.12.2020

Понравилось отношение, сервис. Все на высшем уровне. Обращаюсь уже не первый раз, полностью довольна.

Александра, 23.11.2020

Пришлось подождать под кабинетом минут 15, это уже не впервые и это очень не нравиться. Занят кабинет постоянно.

Оксана, 21.11.2020

Пришла в назначенное время, ждала прием 20 минут. База клиентская не работает, не видели меня в ней и записи моей видно не было. Не напомнили за скидку и сняли денег больше, чем нужно было.

Аноним, 02.11.2020
Дивитися всі відгуки