Медичний центр сімейного здоров'я

Медичний центр сімейного здоров'я

Медичний центр
add_box Акушерство Алергологія Андрологія Гастроентерологія Гепатологія Гінекологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
У «Медичному центрі сімейного здоров'я» пацієнти можуть пройти повний цикл лікування: від консультації вузького спеціаліста і комплексної діагностики, до оперативного втручання і перебування на денному стаціонарі. Лікарі «Центру сімейного здоров'я» є фахівцями першої та вищої категорій, вони проходили навчання у кращих медиків з країн Європи та США
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб - нд : 8:00 - 15:00
вул. Київська, 14на карті
Автозаводской
Рейтинг клініки розраховується на основі

Для комфорту пацієнтів у «Медичному центрі сімейного здоров'я» створені всі умови: лікарі ведуть прийом за попереднім записом, що дозволяє уникнути черг і мінімізувати час очікування для пацієнтів. На території медцентру працює вайфай, щоб пацієнти мали можливість користуватися послугами мережі. А за допомогою системи електронного документообігу пацієнти можуть на свій імейл отримати результати лабораторних досліджень, виконаних у «Центрі сімейного здоров'я».

У медцентрі ведеться не тільки консультативний прийом фахівців, але також і доступні послуги з діагностики організму. Крім цього, обладнаний «Медичний центр сімейного здоров'я» і сучасною лабораторією для проведення аналізів.

Фахівці «Медцентра сімейного здоров'я» створили центр з лікування патологій шийки матки, у якому досвідчені гінекологи лікують ерозію шийки матки за унікальною методикою з використанням лазерних технологій.

У «Медцентрі сімейного здоров'я» діє програма для майбутніх мам. Комплекс діагностичних процедур під назвою «Довіра» включає проведення трьох планових УЗД, лабораторних аналізів (аналіз крові, сечі, бакпосів на інфекції і мазок на флору).

Також, у «Центрі сімейного здоров'я» працює маніпуляційний кабінет, у якому кваліфікований медперсонал використовує виключно одноразові інструменти (наприклад, системи для внутрішньовенних вливань, шприци), а також стерильні витратні матеріали (бинти, серветки з марлі, вату).

Напрямки роботи Медичного центру сімейного здоров'я

Центр сімейного здоров'я працює за напрямками:

• анестезіологія;
  • пульмонологія;
  • проктологія.
Перевірені відгуки про клініку
Яна 12 Листопад 2021
Клиника мне понравилась, рекомендую.
Светлана 03 Жовтень 2021
Долго пришлось ждать прием к доктору, не смотря на то, что пришли к своему времени.
Эмилия 06 Квітень 2021
Здравствуйте. 6 апреля были на приёме у педиатра Коваль Наталя Васильевна. Приятная женщина,хорошо послушала дочку. Лечение помогло.Спасибо большое.
Александра 23 Листопад 2020
Понравилось отношение, сервис. Все на высшем уровне. Обращаюсь уже не первый раз, полностью довольна.
Оксана 21 Листопад 2020
Пришлось подождать под кабинетом минут 15, это уже не впервые и это очень не нравиться. Занят кабинет постоянно.