Медичний центр сімейного здоров'я

Відгуки про клініку Медичний центр сімейного здоров'я

Медичний центр
add_box Акушерство Алергологія Андрологія Гастроентерологія Гепатологія Гінекологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
У «Медичному центрі сімейного здоров'я» пацієнти можуть пройти повний цикл лікування: від консультації вузького спеціаліста і комплексної діагностики, до оперативного втручання і перебування на денному стаціонарі. Лікарі «Центру сімейного здоров'я» є фахівцями першої та вищої категорій, вони проходили навчання у кращих медиків з країн Європи та США
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб - нд : 8:00 - 15:00
вул. Київська, 14на карті
Автозаводской
Рейтинг клініки розраховується на основі
Зверніться ви знову в клініку?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Перевірені відгуки про клініку
1535 Відгуки
Яна 12 Листопад 2021
Клиника мне понравилась, рекомендую.
Светлана 03 Жовтень 2021
Долго пришлось ждать прием к доктору, не смотря на то, что пришли к своему времени.
Эмилия 06 Квітень 2021
Здравствуйте. 6 апреля были на приёме у педиатра Коваль Наталя Васильевна. Приятная женщина,хорошо послушала дочку. Лечение помогло.Спасибо большое.
Александра 23 Листопад 2020
Понравилось отношение, сервис. Все на высшем уровне. Обращаюсь уже не первый раз, полностью довольна.
Оксана 21 Листопад 2020
Пришлось подождать под кабинетом минут 15, это уже не впервые и это очень не нравиться. Занят кабинет постоянно.
Альона 10 Листопад 2020
Я сорок минут просидела в очереди!
Мария 05 Листопад 2020
Все отлично!
Мария 05 Листопад 2020
Всё отлично!
Аноним 02 Листопад 2020
Пришла в назначенное время, ждала прием 20 минут. База клиентская не работает, не видели меня в ней и записи моей видно не было. Не напомнили за скидку и сняли денег больше, чем нужно было.
Яна 09 Жовтень 2020
На прием я была записана на определенное время, с клиники перезвонили и попросили прийти раньше на прием по времени, но я все равно сидела, ожидала прием, а могла не спешить на прием, так как были свои планы.
Показати ще 10 Відгукиautorenew
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right