Урологічна клініка UROPHIS

Урологічна клініка UROPHIS

Клініка
add_box УЗ-діагностика Урологія Фізіотерапія Лабораторна діагностика ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Клініка UROPHIS відзначається високою якістю медичних послуг, повагою до вашої конфіденційності та індивідуальним підходом до кожного пацієнта. Тут ви знайдете підтримку та професійну допомогу від досвідчених урологів, які готові взяти на себе всі аспекти вашого лікування, забезпечуючи вам найкращі умови для повноцінного одужання.
access_time_filled пн - нд : 16:00 - 20:00
вул. В'ячеслава Чорновола 27 на карті
Шевченківський м.Політехнічний інститут м.Лук'янівська

Урологічна клініка UROPHIS в Києві - це особливе місце, де ваше здоров'я - наша єдина та найвища турбота. У нашій клініці ми віримо в індивідуальний підхід та важливість довіри між лікарем та пацієнтом. Тому ми пропонуємо унікальну можливість зустрітися із лікарем повного циклу - від консультації до лікування - без втручання третіх осіб.

При візиті до нашої клініки вас не зустріне адміністратор, середній або молодший медичний персонал. Замість цього, ви зможете безпосередньо зустрітися із лікарем, який вас опитає, вислухає усі ваші скарги та питання та проведе детальну консультацію.

Лікар повного циклу буде відповідальний за всі аспекти вашої медичної допомоги, від початкового візиту до відновлення здоров'я.

Ваш лікар виходить за межі простої медичної консультації - він буде вашим партнером у відновленні здоров'я.

Він проведе всі необхідні обстеження та діагностику, розробить індивідуальний план лікування та забезпечить вам всю необхідну підтримку на кожному етапі лікування.

Послуги клініки:

• Консультація
  • Ультразвукова діагностика
  • Забір урогенітальних аналізів:
    • секрет простати
    • аналіз виділень з уретри
    • мікроскопія урогенітального мазка
    • ПЛР зішкріб на захворювання, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ)
    • обстеження при плануванні дитини
  • Ультразвукова терапія (УЗТ)
  • Магнітолазерна терапія (МЛТ)
  • Ударно хвильова терапія (УХТ)
  • Інстиляція сечового міхура
  • Масаж простата (лікувальний)
  • Катетиризація сечового міхура
  • Відведення сечі з сечового міхура
  • Вправлення парафімозу (без операції)

Лікування захворювань:

• Аденома простати (передміхурової залози)
  • Чоловіче безпліддя
  • Уреаплазмоз
  • Уретрит
  • Варикоцеле
  • Баланопостит
  • Імпотенція (Еректильна дисфункція)

Урологічна клініка UROPHIS відзначається високою якістю медичних послуг, повагою до вашої конфіденційності та безпосереднім, індивідуальним підходом до кожного пацієнта. Тут ви знайдете підтримку та професійну допомогу від досвідчених урологів, які готові взяти на себе всі аспекти вашого лікування, забезпечуючи вам найкращі умови для повноцінного одужання.

Обладнання клініки:

• Аппарат УЗД - TOSHIBA
  • Аппарат УХТ – (STORZ MEDICAL)
  • Аппарат УЗТ та МЛТ (МИТ-11)

Михайло 21 Березень 2024
Сподобалася клініка, все пройшло чудово.