Матуся, медичний центр

Матуся, медичний центр

add_box Гінекологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Медичний центр «Матуся» — вузькопрофільний центр жіночого здоров'я, який надає послуги гінеколога, репродуктолога, гінеколога-ендокринолога і спеціаліста ультразвукової діагностики. Клініка «Матуся» — це якісна діагностика, сучасне обладнання та ефективні методики лікування захворювань жіночої сечостатевої системи
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Мейтуса, 4на карті
Голосіївський м.Виставковий центр

Медичний центр жіночого здоров'я «Матуся» надає комплекс послуг по гінекології. Професійні фахівці, сучасне обладнання, використання в роботі ефективних методів діагностики і лікування - основні переваги медичного центру «Матуся». Прийоми ведуть досвідчені гінекологи, гінекологи-ендокринологи, репродуктологи та фахівці ультразвукової діагностики. Також лікарі центру спеціалізуються на підлітковій гінекології та гінекології клімактеричного періоду.

Медичний центр «Матуся» надає такі послуги:

• консультація фахівців;
  • ультразвукова діагностика;
  • фолікулометрія;
  • цервікометрія;
  • кольпоскопія;
  • гінекологічні процедури (радіохвильова коагуляція шийки матки, установка внутрішньоматкової спіралі, медикаментозний аборт та ін.).

Для зручності клієнтів обладнана дитяча кімната, безкоштовна парковка, Wi-Fi зона і є можливість оплатити послуги банківською картою.

Наталия 29 Червень 2020
Клиника комфортная, удобная.