Медичний центр «Дарина»

Медичний центр «Дарина»

add_box Гінекологія Косметологія Мамологія Масаж УЗ-діагностика Ведення вагітності
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Медичний центр «ДАРИНА» дозволяє комплексно підходити до медичної проблеми, проводити повний спектр заходів щодо попередження, діагностики та лікування різних захворювань. Центр оснащений новітнім медичним обладнанням в обсязі, необхідному для надання якісної медичної допомоги в амбулаторних умовах. До ваших послуг: Консультації провідних гінекологів, мамологів. Лікування гінекологічних гострих і хронічних захворювань. Ведення вагітності. Профілактичні та оздоровчі програми. Інструментальна діагностика та лабораторні дослідження. Медична косметологія. Мануальна терапія, остеопатія, всі види масажу. Сімейна медицина.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Ломоносова, 58на карті
Голосіївський м.Теремки м.Іподром м.Виставковий центр м.Васильківська

Медичний центр «ДАРИНА» - дозволяє комплексно підходити до медичних проблем, проводити повний спектр заходів щодо попередження, діагностики та лікування різних захворювань. Центр оснащений новітнім медичним обладнанням в обсязі, необхідному для надання якісної медичної допомоги в амбулаторних умовах.

До ваших послуг:

• Консультації провідних гінекологів, мамологів
  • Лікування гінекологічних гострих і хронічних захворювань
  • Ведення вагітності
  • Профілактичні та оздоровчі програми
  • Інструментальна діагностика та лабораторні дослідження
  • Медична косметологія
  • Мануальна терапія, остеопатія
  • Всі види масажу
  • Сімейна медицина
  • УЗ-діагностика

Прийом та консультація у клініці «Дарина» проводиться за таким графіком: Пн.-пт.: 09:00-18:00, сб.: 09:00-14:00, неділя - вихідний.

Лікарі пропонують проведення:

• професійних консультацій
  • ультразвукові дослідження
  • гінекологічних, урологічних досліджень та маніпуляцій
  • програм зі скринінгу
  • масажу обличчя та інших ділянок тіла
  • також послуги клініки Дарина входить нанесення різних масок
  • антицелюлітної програми
  • омолоджувальних процедур

Крім того, хірурги здійснюють видалення доброякісних новоутворень. Записатися на прийом та консультацію у клініці «Дарина» можна телефоном або через інтернет.

Переваги клініки Дарина

• висока якість послуг
  • прийнятна вартість діагностики, профілактики та лікування
  • зручне розташування
  • уважне ставлення до кожного клієнта

Клініка Дарина – оптимальне місце для лікування багатьох захворювань. У медичному центрі надаються такі послуги:

• дерматологічні
  • гінекологічні
  • урологічні
  • терапевтичні

Дітей завжди готовий прийняти кваліфікований дитячий лікар

Софія 17 Червень 2024
Клініка хороша, персонал ввічливо спілкувався, все було супер
Анастасія 09 Березень 2024
Клініка сподобалася, дуже затишна, задоволені візитом в клініку
Наталія 14 Лютий 2024
Сподобалася клініка.