EuroDerm (Євродерм) на вул. Нагорна

Відгуки про клініку EuroDerm (Євродерм) на вул. Нагорна

Клініка
add_box Дерматологія Трихологія Дерматовенерологія Подологія Дерматоонкологія ... ще
EuroDerm (Євродерм) - це клініка персоналізованої медицини Києва, фахівці якої надають кваліфіковану допомогу у діагностиці та лікуванні різних хвороб волосся, шкіри та нігтів. Клініка EuroDerm обладнана сучасною діагностичною апаратурою, всі інструменти проходять комплексну стерилізацію, науковими супровідниками і консультантами клініки є відомі в Україні та за її межами лікарі-дерматовенерологи
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Нагірна, 8/32на карті
Шевченківський м.Лук'янівська
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
146 відгуків
Инна 28 Липень 2016
Все замечательно, претензий нет!
Роман 26 Липень 2016
Доктор грамотный, приятный в общении.
Максим 14 Липень 2016
Клиника высокого уровня с адекватными ценами.
Инеса 30 Червень 2016
Залишилось гарне враження, дуже привітна дівчина на ресепшені. Вчасно нагадали про візит, лояльно відреагували на спізнення. Справжній європейський сервіс!
Татьяна 04 Травень 2016
Я пришла немножко психованная, на час раньше назначенного времени. Меня встретили, налили мне валерьянки и успокоили. Я выплакала, чтоб меня на час раньше приняли.
Анна 14 Квітень 2016
Все безупречно: приятная атмосфера, светлая, все чисто и хорошо.
Наталия 16 Березень 2016
Полчаса пришлось ожидать, операция затянулась у врача, но это не составило каких-то проблем.
Никита 03 Лютий 2016
Чуть-чуть задержался прием, комфортно, не идеал, но на достаточном уровне.
Елена 22 Січень 2016
В холле было прохладно, в клинику то и дело все время заходили, ну а так вполне хорошо.
Ольга 22 Січень 2016
Все отлично.