Центр здоров'я доктора Гончаренка

Центр здоров'я доктора Гончаренка

add_box Алергологія Інфектологія Терапія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Медичний "Центр здоров'я доктора Гончаренка" у діагностиці та лікуванні дотримується постулату: лікувати людину, а не хворобу. У центрі надаються лікувально-діагностичні послуги. Терапія орієнтована збільшення захисних функцій організму, допомогу у самовідновленні, запуск механізму саморегенерації і очищення. Такий підхід не пригнічує захворювання, а сприяє відновленню здоров'я. При цьому немає потреби в антибіотиках, гормональному лікуванні або застосуванні інших токсичних препаратів, які мають широкий перелік побічних ефектів.
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Велика Васильківська, 71 Бна карті
Печерський м.Палац Спорту м.Олімпійська
0.0

Діагностика в Центрі здоров'я доктора Гончаренка здійснюється за рахунок новітньої медичної апаратури, здатної виявити дійсні причини безлічі патологій та захворювань, домогтися одужання при гострих та хронічних формах хвороб, які довго вважалися важковиліковними. Позитивний ефект спостерігається і при станах, що потребують оперативного лікування — кісти, міоми, аденоми, доброякісні утворення.

Пацієнтам надаються послуги:

• Вега-тест із застосуванням медапаратури ІМЕДІС;
  • діагностика краплі крові;
  • виявлення алергій; визначення алергенів;
  • визначення рівня вітамінів, мінералів, мікроелементів та амінокислот;
  • діагностика харчової непереносимості;
  • визначення паразитарної, вірусної, бактеріальної, грибкової інфекції;
  • виявлення паразитів;
  • призначення терапевтичних заходів;
  • контроль лікування.

У центрі використовується обладнання: медичний комплекс ІМЕДІС для Вега-тесту та біорезонансної терапії, вимірювач тіла та тонометр OMRON, мікроскоп для гемосканування Carl Zeiss.

Під час проведення діагностики Вега-тест фахівець одержує повну інформацію про стан організму пацієнта. Достовірно визначаються порушення нормальної роботи організму. Точність діагностики вища, ніж у традиційних аналізів. Лабораторним способом складно та дорого зробити таку кількість вимірів. Усі необхідні дослідження проводяться безпосередньо під час прийому.

Позитивний ефект настає вже за кілька тижнів. Часто буває достатньо 4-5 прийомів (3-6 місяців лікування).