Центр психотерапії

Відгуки про клініку Центр психотерапії

add_box Наркологія Психіатрія Психологія Психотерапія ... ще
Центр психотерапії надає послуги досвідченого лікаря нарколога, психотерапевта, психіатра, психолога Герасименка Андрія Івановича. Спеціалізується на лікуванні депресії, тривоги, страху, панічних атак, безсонні, дратівливості, ВСД, біполярного розладу, шизофренії, старечого слабоумства, обсесивно-компульсивний розладу, неврозу, психозу, алкоголізму, наркоманії.
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
ул. Хмельницкая, 10, офис Б8-2на карті
Святошинський м.Академмістечко м.Житомирська м.Святошин м.Нивки
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
19 відгуків
Віталіна 22 Серпень 2024
Лікар компетентний, дуже сподобався його підхід (а мені є з чим порівняти). Уважно розібрав мою ситуацію, розклав все по полочкам. Надав вектор в якому можу рухатись далі. Вдячна.
Юлія 22 Серпень 2024
Андрій Іванович допоміг мені координально змінити моє життя. Дуже вам вдячна! Ви - найкращий!
Жанна 20 Серпень 2024
Дякую лікарю за його уважність і високий професіоналізм. Він не лише досвідчений спеціаліст, а й чудова людина, який вміє вислухати і підтримати. Вже після першого візиту відчуваєш, наскільки глибокі його знання та досвід. Рекомендую всім!
Анастасія 19 Серпень 2024
Дуже вдячна Андрію Івановичу за підтримку і допомогу. З першої консультацї відчула конект і бажання мені допомогти. Під час роботи я побачила нові перспективи і знайшла сили для змін. Дякую лікарю за увагу і розуміння. Рекомендую Андрія Івановича всім, хто шукає не тільки професійного психолога, а й чуйного співрозмовника.
Анастасія 17 Серпень 2024
Хочу висловити подяку за чудовий підхід. До консультації я дуже хвилювалась, відчувала постійну тривогу, але після консультації я почуваюсь бадьорою, натхненною та вмотивованою. Психолог був уважним та доброзичливим, завдяки цьому я почувалась максимально комфортно, і змогла пропрацювати все що мене турбувало. Рекомендую
Олена 16 Серпень 2024
Консультація пройшла чудово, лікар спеціаліст в своїй справі. Спілкуватись з ним легко, хоча на такій консультації була вперше. Приємно вражена його чуйністю, розібрав мою проблему до дрібниць і дав чіткі рекомендації куди рухатись далі, і що з цим робити. Буду рекомендувати Андрія Івановича всім, в кого є запити подібні до моїх.
Кіра 10 Серпень 2024
Після прийому з'явилось друге дихання. Буду його всім рекомендувати. Дуже ціную таких спеціалістів.
Владислав 22 Червень 2021
 В клинике было комфортно!
Алёна 17 Вересень 2020
На рецепції дуже ввічливий медичний персонал.
Дария 20 Серпень 2020
Очікувала більшого комфорту, сам лікар хороший.