Харків
 Медичний центр «Ріміді»

Медичний центр «Ріміді»

add_box Психіатрія Психотерапія ... ще
Медичний центр «Rimidy» надає послуги психіатра і психотерапевта. У клініці працюють кваліфіковані фахівці, які постійно підвищують свої навички роботи, що дозволяє застосовувати в своїй роботі інноваційні методики лікування. Однією з них є терапевтична краніоцеребральна гіпотермія
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Бакуліна, 9/13на карті
Харківська область м.Наукова

Медичний центр «Rimidy» створений в форматі бутік-клініки. Це означає, що пацієнт може отримати медичну допомогу в приємній і невимушеній атмосфері.

Напрямки центру

У медцентрі «Rimidy» вам зможуть надати допомогу в таких напрямках медицини:

• Психіатрія
  • Психотерапія

Висококваліфіковані фахівці клініки «Rimidy»

На мить можна навіть забути, що знаходишся в лікувальному закладі. У клініці працює висококваліфікований персонал, починаючи з адміністратора і закінчуючи докторами, з багаторічному досвідом роботи.

Фахівці центру постійно підвищують свої навички роботи за рахунок різних курсів, майстер-класів, семінарів і науково-практичних конференцій. Це дозволяє застосовувати сучасні методики лікування, що позитивно позначається на здоров'я пацієнтів.

Устаткування

У медичному центрі «Rimidy» здійснюється комплексний підхід до лікування пацієнтів з використанням медикаментозної терапії, психотерапевтичних методів, авторської методики зниження температури кори головного мозку на апараті краніоцеребральної гіпотермії Rimidy-2. У центрі є сучасне обладнання закордонного виробництва, тому послуги надаються найвищої якості.

Дарина 18 Березень 2024
Клініка дуже зручно розташована в центрі міста. Персонал клініки тепло ставляться до пацієнтів, гарне обслуговування, в клініці було комфортно. Все, що мені було потрібно, клініка надала, не було ніяких проблем і все вирішили, тому я всім задоволена
Анонімно 12 Лютий 2024
Нормально було у клініці. Все пройшло чудово.
Анжеліка 29 Грудень 2023
Гарно у клініці. Мені сподобалось.
Олена 29 Грудень 2023
Все дуже сподобалось.
Марія 11 Грудень 2023
Все сподобалось. Все пройшло добре.