Харків
АВС (Age and Beauty Control Clinic), Медичний центр інноваційних технологій

АВС (Age and Beauty Control Clinic), Медичний центр інноваційних технологій

Клініка
add_box Гінекологія Кардіологія Косметологія Масаж Неврологія Терапія ... ще
Фахівці медичного центру інноваційних технологій Age and Beauty Control Clinic збирали знання і, накопичували досвід, щоб запропонувати своїм пацієнтам революційні технології молодості і краси.
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Космічна, 12Ана карті
Шевченківський м.Наукова

Напрями медичного центру

Медичний центр спеціалізується на комплексному лікуванні та профілактиці захворювань за наступними напрямками:

• Відновлювальна і антивікова медицина
  • Комплексна діагностика
  • Естетична косметологія обличчя та тіла
  • Неврологія і міотерапія
  • Гінекологія та ендокринологія
  • Терапія і кардіологія

За допомогою розширеної діагностики, інноваційних технологій і сучасних методик наші фахівці визначають можливі чинники ризику на самих ранніх стадіях і складають план лікування або корекції, розроблений з урахуванням Ваших індивідуальних особливостей.
У медичному центрі ви можете пройти комплексну діагностику здоров'я і отримати консультацію фахівців онлайн.
Так само фахівцями клініки розроблена авторська програма "Відновлення після перенесеного COVID-19"
Технології відновлення здоров'я

Унікальні апаратні технології відновлення здоров'я тепер доступні і в Харкові:

• безопераційна методика лікування урологічних, гінекологічних і неврологічних проблем Emsella від BTL (простатит, геморой, нічний і стресове нетримання сечі, сексуальна дисфункція, тазовий біль, опущення статевих органів, відновлення після пологів)
  • дихальна гіпоксичного тренування на апараті ReOxy для підвищення адаптаційних можливостей організму і профілактики таких захворювань як цукровий діабет, метаболічний синдром, інсульт, інфаркт, судинна деменція, хвороба Альцгеймера, ендогенна депресія, панічні АТТАК, різні види залежностей. Успішно використовується в спортивній медицині
  • масаж на апараті останнього покоління Alliance від LPG використовується не тільки для корекції тіла і обличчя, але і для реабілітації пацієнтів після травм і операцій

Обладнання медичний центру

• Апарат ReOxy для гіпоксичного тренування
  • Біоімпедансметр
  • Ангіоскан
  • Електронейроміограф Софт
  • Апарат для дослідження мінералів та тяжких металів у тканях OligoScan
Артур 31 Січень 2024
Все добре пройшло.
Ольга 21 Жовтень 2023
В клініці все гарно, добре