Ірпінь
Центр хребта Respine

Відгуки про клініку Центр хребта Respine

add_box Масаж Неврологія Ортопедія Травматологія Вертебрологія ... ще
Центр хребта «Respine» пропонує пацієнтам ефективне лікування захворювань хребта. Для лікування спини в «Respine» використовуються сучасні вертебрологічні тренажери, під пацієнта розробляється індивідуальний режим занять з урахуванням проблеми, з якою він прийшов в центр. За весь свій час роботи «Respine» допоміг тисячам пацієнтів позбутися проблем з хребтом
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 21:00 access_time_filled сб - нд : 8:00 - 19:00
вулиця Українська, 82на карті
Без района
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
відгуки
Марія 13 Квітень 2024
Візит пройшов добре, усім задоволена.
Олена 15 Листопад 2023
Я записалась, мене вчасно прийняли, передзвонили, уточнили, скоректували по часу прийому, лікар оглянув, подивився МРТ. Персонал доброзичливий, провели пробне заняття з гімнастики, пояснили як далі лікуватися, дали рекомендації. Все було добре
Евгения 03 Лютий 2022
Очень приветливый персонал, и у меня сложилось впечатление, что в этом центре работают профессионалы. Сейчас записалась к ним на электрофорез, а после того как сделаю МРТ, скорее всего пройду курс массажа (мне очень понравилось как работает массажистка в этом центре). Одним словом, буду ходить в этот центр ещё не раз, и всем рекомендовать его.